maxresdefault  19

Właściciel zdjęcia: Teyon

Kultowy RoboCop powraca - Niestety nie na Nintendo Switch

RoboCop cieszy się dużą rzeszą fanów. Franczyza filmowa jest klasykiem, a w tym roku dostajemy nową grę wideo. Gracze wcielą się w postać kultowego RoboCopa, przechodząc przez szereg misji. Akcja toczy się w Detroit, gdzie przestępczość i bandyci grasują na szeroką skalę, a kto poradzi sobie z tymi szajkami lepiej niż człowiek, który jest w połowie maszyną? Dotychczasowa wersja demonstracyjna nadchodzącej gry RoboCop: Rogue City zebrała uznanie w sieci. Gracze z niecierpliwością oczekującej premiery, ale dla posiadaczy konsoli Nintendo przyszłą zła wiadomość. 


Kiedy po raz pierwszy zaprezentowano RoboCop: Rogue City, wydawało się, że zespół deweloperów z Teyon ma zamiar wydać tę grę na platformie Nintendo Switch. Jednak teraz tak się nie stanie. Fan niedawno skontaktował się z Teyon na facebookowym fanpage gry RoboCop: Rogue City, aby dowiedzieć się, jakie są obecne plany dotyczące platformy Nintendo Switch. Jon Neale zapytał o aktualizację wersji na Switcha, na co odpowiedział mu administrator strony na Facebooku.

Według odpowiedzi wygląda na to, że deweloperzy obecnie nie mają w planach wydania gry na Nintendo Switch. Może to być frustrujące, szczególnie biorąc pod uwagę pozytywny odbiór wersji demonstracyjnej RoboCop: Rogue City. Niemniej jednak niektórzy mogą spekulować, że deweloperzy zwlekają z wydaniem gry, aby ta ukazała się na następcy konsoli Nintendo Switch. Pojawiło się wiele plotek sugerujących nadejście Nintendo Switch 2, ale na chwilę obecną nie ma oficjalnych informacji od ludzi z Nintendo.Obecnie gra ma być wydana tylko na PC, PlayStation 5 oraz platformach Xbox Series X/S. Na szczęście premiera nie jest zbyt daleka. Jeśli nie będzie żadnych opóźnień, powinniśmy zobaczyć RoboCop: Rogue City na rynku już 2 listopada 2023 roku. Dla tych którzy się zastanawiają, gdzie dokładnie toczy się akcja gry RoboCop: Rogue City, to ma ona miejsce między wydarzeniami z RoboCop 2 i RoboCop 3. 

Co sądzicie o decyzji deweloperów, że gra nie będzie dostępna na konsoli Nintendo Switch? Czy to sprawi, że zrezygnujecie z ogrywania tytułu? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz