SUNSOFT-Campfire-24062023-2

Właściciel zdjęcia: SUNSOFT

Kultowe tytuły SUNSOFTU powracają na współczesne platformy gamingowe

W radosnym ogłoszeniu SUNSOFT ogłosiło swoje plany dotyczące uruchomienia kampanii crowdfundingowej Campfire, aby upamiętnić 40. rocznicę Famicoma i przenieść trzy swoje kultowe tytuły na nowoczesne platformy gamingowe. Ta inicjatywa ma na celu przywrócenie nostalgicznej magii tych klasycznych gier i udostępnienie ich szerszej publiczności. Kampania crowdfundingowa rozpocznie się 14 lipca i potrwa do 31 sierpnia, dzięki czemu fani i entuzjaści gier będą mogli przyczynić się do tego przedsięwzięcia i ożywić złotą erę gier. SUNSOFT, znane z wkładu w koloryt gier podczas ery Famicomu, ogłosiło swoją intencję przeniesienia trzech ukochanych tytułów z tamtej epoki na Nintendo Switch i PC za pośrednictwem platformy Steam. Tytuły te obejmują „Kanshaku Tamanage Kantarou no Toukaidou Gojuusan-tsugi”, pierwotnie wydane 3 lipca 2986 r., „The Wing of Madoola”, wydane 18 grudnia 1986 r., oraz „Ripple Island”, wydane 23 stycznia 1988 r. Przez dostosowanie tych klasyków do nowoczesnych platform, SUNSOFT ma na celu umożliwienie nowemu pokoleniu graczy odkrycia magii tych ponadczasowych tytułów. 


Oprócz trzech wymienionych tytułów, SUNSOFT stawia sobie jeszcze bardziej ambitny cel. Firma planuje wydanie złotego kartridża z logo SUNSOFT, która nigdy nie została zrealizowana w czasach świetności Famicoma. Ze względu na ograniczenia budżetowe w tamtym czasie, SUNSOFT nie był w stanie wprowadzić tego unikatowego przedmiotu kolekcjonerskiego na rynek. Jednak dzięki kampanii crowdfundingowej Campfire, SUNSOFT ma nadzieję wreszcie zrealizować swoje długoletnie pragnienie spełnienia tego marzenia. Decyzja o ożywieniu tych klasycznych Famicomowych tytułów i wydania długo oczekiwanej kartridża dowodzi zaangażowania SUNSOFTU w zachowanie historii gier i uhonorowanie dziedzictwa ery Famicoma. Przenosząc te gry na nowoczesne platformy, SUNSOFT zapewnia, że gracze w każdym wieku będą mogli cieszyć się magią tych tytułów i zrozumieć głęboki wpływ, jaki miały one na przemysł. 

Crowdfunding wyłonił się jako potężne narzędzie dla deweloperów i wydawców, pozwalając im zrealizować swoje kreatywne wizje, jednocześnie bezpośrednio angażując się w kontakt ze swoją oddaną grupą fanów. Kampania crowdfundingowa Campfire SUNSOFTU oferuje fanom możliwość aktywnego uczestnictwa w ożywieniu tych kultowych gier i przyczynienia się do sukcesu projektu. Poprzez ich wsparcie, fani nie tylko pomogą wprowadzić te tytuły do nowego pokolenia graczy, ale również wspomogą produkcję długo oczekiwanego złotego kartridża SUNSOFTU. Inicjatywa przeniesienia trzech klasycznych tytułów z Famicoma na Nintendo Switch i PC, wraz z potencjalnym wydaniem legendarnego złotego kartridża, stanowi celebrację historii gier i dowód na oddanie SUNSOFTU wobec swojej lojalnej grupy fanów. Dzięki wsparciu pasjonatów gier, SUNSOFT ma na celu dostarczenie nostalgicznych doznań, które przenikają przez czas, budując most między przeszłością a teraźniejszością. 

Co sądzicie o kampanii crowdfundingowej Campfire SUNSOFTU? Czy zamierzacie wesprzeć ten projekt? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznosciowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz