kirbysreturntodreamlandannouncementtrailer-ign-blogroll-1663085221356

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Kirby's Return to Dream Land Deluxe pokazuje rozgrywkę w nowym trailerze

Nintendo opublikowało zupełnie nowy zwiastun Kirby’s Return to Dream Land Deluxe. Trailer oferuje przegląd rozgrywki w nadchodzącej platformówce przed jej premierą jeszcze w tym miesiącu. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe to obszerny Remaster z nowymi umiejętnościami kopiowania, poziomami i epilogu z udziałem Magolora. 


Kirby’s Return to Dream Land Deluxe przenosi ulubiony tytuł fanów Nintendo Wii na Nintendo Switch prawie 12 lat po premierze oryginalnej gry. Remaster będzie zawierał zupełnie nową zawartość, taką jak park Merry Magoland oraz zupełnie nowy epilog fabularny rozgrywający się po przygodzie Kirby’ego. Przed premierą gracze mogą przetestować grę poprzez demo, które jest już dostępne w Nintendo eShop. Osoby, które chcą mieć większe wyobrażenie o tym, co czeka je w pełnej wersji, mogą również obejrzeć nowy gameplay trailer wypuszczony przez Nintendo. 

Nowo opublikowany przez Nintendo zwiastun gry Kirby’s Return to Dream Land Deluxe zapewnia kolejne głębokie zanurzenie w rozgrywce, funkcjach i mechanice po Nintendo Direct z 8 lutego. Zwiastun rozpoczyna się od wprowadzenia do głównej historii Kirby’s Return to Dream Land Deluxe, w której Kirby i przyjaciele przemierzają Planetę Popstar, aby zebrać części do statku Magolora. Gracze będą przechodzić różnorodne poziomy w trybie solo lub kooperacyjnym, aby znaleźć te części i pomóc Magolorowi wrócić do domu. Kirby może wciągać i połykać niektórych wrogów, aby skopiować ich umiejętności w tym Mecha i Sand. Umiejętność Mecha wykorzystuje zaawansowaną technologicznie broń do wystrzeliwania wiązek laserowych w wrogów, natomiast umiejętność Sand pozwala Kirby’emu korzystać z ziemi do unikania nadciągających ataków i wyczarowania potężnych burz piaskowych. 

W najnowszym zwiastunie została również wyjaśniony tryb kooperacji w Kirby’s Return to Dream Land Deluxe. Gracze mogą wyruszyć w podróż z trzema innymi graczami w lokalnej kooperacji jako Bandana Waddle Dee, King Dedede lub Meta Knight. Wszyscy gracze mogą również wybrać Kirby’ego i wykorzystać umiejętność kopiowania tworząc niezwykle silny zespół. Rodzina i przyjaciele mogą również grać razem w Merry Magoland wypełnionym mini grami i nagrodami. 

Trailer podkreśla mocne strony Kirby’s Return to Dream Land Deluxe takie jak różnorodność wrogów, barwną grafikę i wciągające poziomy. Fani różowego stworka powinni świetnie się bawić, odkrywając Planetę Popstar ponownie lub po raz pierwszy na Nintendo Switch. 


Nintendo Switch będzie dalej otrzymywać remastery w tym roku jak na przykład Baten Kaitos 1 & 2 HD Remaster czy We Love Katamari Reroll + Royal Reverie. 

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe będzie dostępnie na wyłączność na Nintendo Switch, a już teraz można zamówić preorder w eShopie w cenie 249,80 zł. 

Czy planujecie przetestować demo gry, zanim zdecydujecie na zakup pełnej wersji? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz