Zorro  The Chronicles hero

Zorro: The Chronicles - Nintendo Switch

Opis


Wciel się w postać Zorro lub jego siostry, Ines, w tej grze akcji i skradanki inspirowanej serialem animowanym Kroniki Zorro. Uwolnij ludzi, przywróć sprawiedliwość i zakpij z sierżanta Garcii, podpisując się czubkiem miecza!

Zawartość


Przygoda czeka!
 

Kroniki Zorro to ekscytująca i pełna humoru gra akcji, która zawiera scenariusze walki i eksploracji inspirowane serialem telewizyjnym. Przygoda zanurza Cię w świecie serialu animowanego Kroniki Zorro. Chroń bezbronnych i niewinnych ludzi przed złym generałem i jego armią. Przywróć sprawiedliwość w XIX-wiecznej hiszpańskiej Kalifornii.

Wciel się w prawdziwego bohatera i walcz o sprawiedliwość.

Możesz grać jako Zorro lub jego siostra, Ines. Podnieś poziom umiejętności swoich bohaterów, odblokowując nowe ruchy.

Zostań mistrzem walki mieczem!

Wytrącaj przeciwników z równowagi dzięki swoim umiejętnościom posługiwania się mieczem, rozbrajaj ich uderzeniami bicza lub miecza i wykonuj spektakularne ruchy! Wykorzystaj swoją akrobatyczną sprawność i refleks, aby unikać ich ataków. Następnie zostaw na nich swój ślad, rysując "Z" czubkiem miecza!

Podejmuj właściwe decyzje!

Przejdź 18 poziomów i dostosuj swoje podejście do sytuacji i wrogów. Użyj sprytu, aby zaskoczyć przeciwników, zakradnij się do nich i zbadaj otoczenie, lub podejmij ich w pełnych akcji pojedynkach na miecze.

Barwne postacie

Spotkaj wiele różnych wybitnych postaci z serialu animowanego Kroniki Zorro. Niektóre z nich staną ci na drodze i będą groźnymi wrogami, podczas gdy inne pomogą ci w walce o sprawiedliwość.

Trailer

Galeria

Data premiery: 16.06.2022
Wydawca: Nacon
Twórcy: Bkom
Gatunki: Przygodowa, Akcji, Bijatyka
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz