Wolfstride

Wolfstride - Nintendo Switch

Opis


Wolfstride to gra fabularna o trzech byłych partnerach w zbrodni, którzy znajdują się w przełomowym momencie swojego życia. Kiedy odziedziczają mecha o nazwie Cowboy, spotykają się ponownie, aby wziąć udział w najbardziej elitarnych zawodach mechów na planecie: Ultimate Golden God Tournament.

Każdy z członków drużyny wnosi swoje unikalne doświadczenie, przygotowując się do pokonania najlepszych przeciwników z całego świata. Dzięki psu-mechanikowi Duque, pilotowi mecha Knife Leopardowi i wszechstronnie uzdolnionemu Dominicowi Shade'owi główna ekipa ma wszystko pod kontrolą.

To znaczy... dopóki ich prosta misja zarobienia pieniędzy nie przerodzi się w głęboką eksplorację ich złożonego życia, mrocznych wyborów z przeszłości i nieuchronnego losu.

Zawartość


HANGAR

Hangar to domena Duque'a. Naprawianie uszkodzeń między bitwami to dopiero początek. Wymieniaj części, instaluj ulepszenia i dodawaj nowe bronie, aby ulepszyć Kowboja i udoskonalić swój indywidualny ekwipunek, który pozwoli ci pokonać kolejnego przeciwnika.

RAIN CITY

Wciel się w postać wygnanego byłego Yakuzy, Dominica Shade'a, i odkryj każdy dziwaczny zakątek Rain City. Pół tuzina lokali wprowadza kalejdoskop postaci, z których każda oferuje wsparcie, pracę lub kąśliwą obelgę podczas twojej podróży.

ARENA

Wejdź na arenę, aby zmierzyć się z gigantycznymi robotami jeden na jednego. Turowy system walki nagradza przygotowanie i strategię. Poruszaj się ostrożnie, aby zająć najlepszą pozycję do ataku i utrzymać wroga w równowadze. Ukierunkuj ataki, aby osłabić przeciwnika, lub przejdź do defensywy, gdy walka stanie się zbyt gorąca.

Trailer

Galeria

Data premiery: 10.05.2022
Wydawca: Raw Fury
Twórcy: Ota Imon Studios
Gatunki: RPG, Strategiczna, Bijatyka
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Chiński, Portugalski, Angielski
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz