Tokoyo  The Tower of Perpetuity hero

Tokoyo: The Tower of Perpetuity - Nintendo Switch

Opis


Wywalcz sobie drogę przez nieustannie zmieniającą się wieżę, aby ugruntować swoje wieczne dziedzictwo! 

Znajdujesz się w tajemniczej wieży - takiej, która zmienia swoją strukturę co 24 godziny. Spuścizna twojej epickiej walki zostanie wyryta w sercach tych, którzy rzucą ci wyzwanie, niczym epitafium. Przeżyj podróż na szczyt i rozwikłaj tajemnicę ukrytą w wieży! 

Zawartość


Autogenerowany loch, który zmienia się codziennie

Ta gra akcji 2D rozgrywa się w Tokoyo - Wieży Nieustanności - nieustannie zmieniającym się i diabelnie zwodniczym, autogenerowanym lochu pełnym potworów i brutalnych pułapek. Tower of Perpetuity jest automatycznie regenerowana przez serwer gry co 24 godziny (w czasie rzeczywistym), dzięki czemu gracze z całego świata mogą codziennie, i tylko przez jeden dzień, zmierzyć się z tym samym lochami. Każdego dnia czekają na Ciebie inne pułapki i sztuczki, a Ty musisz konkurować z innymi graczami, walcząc o przetrwanie. Lochy zawierają różne rozgałęzienia, oferując pewien stopień wolnego wyboru i losowości.

Elementy społecznościowe

W grze wprowadzono funkcje społecznościowe. W miejcu, gdzie gracz spotyka swój koniec, zostanie umieszczony nagrobek, pojawiający się w grach innych graczy wraz z ich "relikwiami" i "ostatnimi słowami". Wykorzystaj różne umiejętności specjalne każdej z postaci i rywalizuj z innymi graczami, walcząc o pokonanie niezliczonych ciał swoich mniej szczęśliwych rywali i przedostanie się przez nieprzebyte lochy.

Trailer

Galeria

Data premiery: 02.06.2022
Wydawca: PLAYISM
Twórcy: Commentout
Gatunki: Akcji, Platformówka, Inne
Języki: Japoński, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz