Time Loader

Time Loader - Nintendo Switch

Opis


Time Loader to oparta na fabule i fizyce platformówka logiczna. Za sterami małego robota cofniesz się do lat 90., aby zapobiec tragicznemu wypadkowi. Odkrywaj dom swojego twórcy, rozwiązuj łamigłówki, zdobywaj unikalne i potężne ulepszenia oraz oglądaj zwykłe przedmioty gospodarstwa domowego z zupełnie nowej perspektywy! Ale pamiętaj: igranie z czasem ma poważne konsekwencje. Możesz zmienić przeszłość, ale czy poradzisz sobie z rezultatami swoich działań?

Mechaniki


  • Zachwianie perspektywy - nawet najbardziej znajome przedmioty wyglądają inaczej, gdy jesteś wielkości samochodzika. Czy przyjrzysz się każdemu swojemu ruchowi, czy zanurkujesz w ten niebezpieczny nowy świat?
  • Arsenał do wyboru - dopalacze, harpuny, śrubokręty… wybieraj spośród dziesiątek ulepszeń, aby pokonać każdy poziom i wykonać zadanie!
  • Dynamiczne i rozgałęzione wątki fabularne - nie tylko przeżywaj przeszłość na nowo: zmień ją! Każdy dokonany wybór wpłynie na historię i może prowadzić do innego wyniku. Zrób nam więc przysługę: zmieniaj przeszłość odpowiedzialnie!
  • Bezpłatna dawka nostalgii - time Loader zawiera muzykę, odniesienia i przedmioty rodem z lat 90. Przeżyj ponownie swoje dzieciństwo lub, jeśli jesteś na to za młody, po prostu gap się z podziwem na to, jak prymitywna była wtedy ludzkość!

Trailer


Galeria

Data premiery: 10.03.2022
Wydawca: Postmeta Games
Twórcy: Flazm
Gatunki: Przygodowa, Platformówka, Logiczna, Symulacja
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz