The Wild Case

The Wild Case - Nintendo Switch

Przygotuj się na podróż do odległej wioski głęboko w lesie, gdzie dziwne stworzenia o świecących oczach terroryzują mieszkańców. Jako bohater będziesz badał upiorne zjawiska i zostaniesz wciągnięty w głąb wioski. Historia zaczyna się jeszcze zanim dotrzesz do celu…

Opis


The Wild Case to dwuwymiarowa przygodówka typu „point and click” z perspektywy pierwszej osoby.

W tej przygodzie nacisk stawiany jest na fabułę. Gracze spotykają się z barwnymi postaciami, doświadczają tajemniczych spotkań i rozwiązują zagadki, aby robić postępy w grze.

Bohaterem jest człowiek badający dziwne zdarzenia – coś w rodzaju paranormalnego detektywa. Pewnego dnia otrzymuje list z prośbą o pomoc: dziwne stworzenia terroryzują wioskę ukrytą głęboko w dziczy. Ze świecącymi oczami i niesamowitą zdolnością unikania myśliwych, te stworzenia mogą być czymś więcej niż tylko bestiami.

Przygoda zaczyna się zaraz po przyjeździe. Zagłębiasz się w życie mieszkańców wioski, zanim nabierzesz odwagi, by udać się w głąb lasu. Tutaj nie obowiązują normalne zasady życia: jeśli chcesz uzyskać pomocy, przygotuj się na negocjacje.

Bądź gotów zapytać: kto co widział? Dlaczego uważają, że w grę wchodzą zjawiska nadprzyrodzone? Czy pomogą, czy utrudnią przebieg śledztwa? Kto jest twoim sojusznikiem, a kto wrogiem? W zapomnianej wiosce czeka na Ciebie szereg ciekawych zadań i dialogów.

Czego możesz się spodziewać


  • Interakcje z autentycznymi i idiosynkratycznymi NPC
  • Warunki atmosferyczne w odległych osadach
  • Ekscytujące łamigłówki obejmujące eksplorację i interakcje NPC.
  • W lasach znajdziesz pustelnika i wiedźmę. Kto jest sojusznikiem, a kto wrogiem?
  • Otwarty świat gotowy do odkrycia
  • Dziwne spotkania i tajemnice

Galeria

Data premiery: 08.03.2022
Wydawca: Maxim Ryadchik
Twórcy: Specialbit Studio
Gatunki: Przygodowa, Logiczna
Języki: Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Duński, Rosyjski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz