The Stanley Parable Ultra Deluxe

The Stanley Parable: Ultra Deluxe - Nintendo Switch

Opis


Będziesz grał jako Stanley i nie będziesz grał jako Stanley. Dokonasz wyboru i zostaniesz pozbawiony możliwości wyboru. Gra się skończy, gra nigdy się nie skończy. Sprzeczności następują po sprzecznościach, zasady działania gier są łamane, a potem łamane ponownie. Nie jesteś tu po to, by wygrać. Przypowieść o Stanleyu to gra, która gra Tobą.

Co nowego?


The Stanley Parable: Ultra Deluxe to rozszerzona reimaginacja docenionej przez krytyków i nagrodzonej gry niezależnej The Stanley Parable z 2013 roku.

Wszystko, co było w oryginalnej wersji gry Stanley Parable, zostało tu zachowane tak samo, jak w 2013 roku. Ale The Stanley Parable: Ultra Deluxe radykalnie rozszerza świat oryginalnej gry o nową zawartość, nowe wybory i nowe sekrety do odkrycia. Labirynt stał się jeszcze większy.

Ponadto, gra została ulepszona wizualnie, aby odzwierciedlić nowoczesną technologię, a jednocześnie wiernie zachować ton oryginalnej gry. Dodano również funkcje ułatwiające dostęp do gry, w tym lokalizację tekstu w świecie gry, opcje dla daltonistów oraz ostrzeżenia dotyczące treści.

I tak jak poprzednio, nieskazitelna praca głosowa Kevana Brightinga będzie ci towarzyszyć na każdym kroku.

W The Stanley Parable: Ultra Deluxe wszystko, co pamiętasz, zostało odtworzone, a jednak w jakiś sposób jest inne. Już tu kiedyś byliśmy, prawda? Czy Stanley jest wciąż taki sam jak wtedy? A może to Ty się zmieniłeś?

Trailer

Galeria

Data premiery: 27.04.2022
Wydawca: Crows Crows Crows
Twórcy: Crows Crows Crows
Gatunki: Przygodowa, Pierwszoosobowa, Inne
Języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz