The Legacy  Forgotten Gates hero

The Legacy: Forgotten Gates - Nintendo Switch

Opis


Podróż do tajemniczej starożytnej cywilizacji. Muzealny eksponat niespodziewanie wysyła młodą kobietę do równoległego świata. Teraz musi znaleźć drogę powrotną do domu - a także uratować swoją planetę.

Fabuła

 
Był późny wieczór i muzeum było prawie puste. Na wystawie artefaktów Majów jeden z eksponatów nagle zaczął się poruszać. Dźwięk zwrócił uwagę młodej kobiety o imieniu Diana, pracownicy muzeum i znawczyni kultury Majów. Kiedy podeszła bliżej artefaktu, zorientowała się, że wygląda on jak portal... i nagle jakaś nieznana siła uniosła ją w górę i teleportowała do starożytnej świątyni. Teraz Diana musi się dowiedzieć, gdzie jest, jak się tam znalazła i jak wróci do domu. Młoda kobieta napotyka cywilizację podobną do kultury Majów, ale to nie jest ani przeszłość, ani równoległa rzeczywistość. To inna planeta, połączona przed wiekami z Ziemią pewnymi specjalnymi bramami. A teraz bramy zostały ponownie aktywowane...

Rozgrywka


Tylko Shaash, miejscowy szaman i strażnik bram, może pomóc Dianie wrócić do domu. Jednak nie będzie to łatwe. Diana będzie musiała stawić czoła licznym próbom, przebyć daleką drogę przez Dolinę Bezkresnej Rzeki, spotykając dziwnych ludzi i cudowne zwierzęta z innego świata, jednocześnie starając się ukryć przed wszelkimi niebezpieczeństwami i rozwiązując po drodze dziesiątki różnych wyzwań.

  • Wiele wspaniałych lokacji i oszałamiająca grafika
  • Nieoczekiwane zwroty akcji
  • Niezapomniane postacie
  • Fascynujące mini-gry i zagadki

Trailer

Galeria

Data premiery: 23.06.2022
Wydawca: FIVE-BN STUDIO
Twórcy: FIVE-BN STUDIO
Gatunki: Przygodowa, Logiczna
Języki: Duński, English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz