Teenage Mutant Ninja Turtles  Shredder s Revenge hero

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge - Nintendo Switch

Opis


Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge to przełomowa rozgrywka zakorzeniona w ponadczasowej mechanice klasycznych bijatyk, przygotowana przez ekspertów od beat 'em upów z Dotemu (Streets of Rage 4) i Tribute Games. Przebijaj się przez przepiękne pixel artowe otoczenie i zabijaj tony piekielnych wrogów swoim ulubionym żółwiem, z których każdy posiada własne umiejętności i ruchy - dzięki czemu każdy bieg jest wyjątkowy! Wybierz wojownika, używaj radykalnych kombinacji, aby pokonać przeciwników i przeżyj intensywne walki pełne zapierającej dech w piersiach akcji i niesamowitych umiejętności ninja. Zachowaj ostrość, stawiając samotnie czoła Shredderowi i jego wiernemu Klanowi Stopy, lub zbierz najlepszych kumpli i graj nawet z czterema graczami jednocześnie! 

Bebop i Rocksteady napadają na Kanał 6 i kradną super wypasione urządzenia, aby wesprzeć najnowszy pokręcony plan Kranga i Shreddera. Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge to gra, w której żółwie walczą w wielu ponadczasowych lokacjach TMNT. Od Manhattanu i Coney Island, po dachy miast i ciemne kanały, pomóż przerażającym czworonogom pokonać Foot Soldiers, Triceraton Warriors i Rock Troops aż do Wymiaru X! 

Zawartość


Ciesz się olśniewającą, pełnokolorową grafiką pixel art i klimatem TMNT w stylu vintage, który pozwoli ci wrócić do lat 80. Każda postać, pojazd, broń, przedmiot i tło są bezpośrednio inspirowane serialem telewizyjnym z 1987 roku, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś wskoczył do telewizji - z niesamowitą mieszanką zabójczego humoru i pełnych akcji przygód! 

  • Charakterystyczny design przeniesie Cię do lat 80-tych
  • Piękna, kolorowa grafika pixel art
  • Oldschoolowa rozgrywka wzbogacona o superświeżą mechanikę
  • Do 6 graczy jednocześnie
  • Graj kultowymi postaciami TMNT i pojazdami w różnych opcjach rozgrywki
  • Nowy tryb fabularny

Trailer

Galeria

Data premiery: 16.06.2022
Wydawca: DotEmu
Twórcy: Tribute Games
Gatunki: Akcji, Wieloosobowa, Bijatyka, Zręcznościowa
Języki: Angielski, Portugalski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-6

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz