Shattered - Tale of the Forgotten King

Shattered - Tale of the Forgotten King - Nintendo Switch

Opis


Świat jaki znamy zniknął. Zniknął wraz ze zniknięciem króla. Jako Wędrowiec krążący po opuszczonych ziemiach, Twoim zadaniem jest poskładać fragmenty rzeczywistości i prześledzić upadek cywilizacji poprzez walkę wymagającą umiejętności, innowacyjne platformowanie w otwartym świecie i zeznania ocalałych… niektóre bardziej godne zaufania niż inne.

Zawartość


  • Nowy świat do odkrycia: odkryj przepiękny półotwarty świat z rozgałęzionymi ścieżkami i tajemniczymi sekretami. Każda nowa strefa opowiada historię poprzez oszałamiające kierownictwo artystyczne i doskonale dopracowany projekt.
  • Potworni wrogowie do pokonania: obserwuj swoich wrogów, przewiduj ich ruchy i wykorzystuj własne ataki przeciwko nim. Przełączaj się między walkami w zwarciu na miecze a dalekim rzucaniem zaklęć, aby zdominować pole bitwy i doświadczaj płynnych przejść między bitwami w pełnym 3D i 2,5D.
  • Opowieść, która powstawała 10 lat: The Universe of Shattered to kulminacja ponad dekady kreatywności: epicka rzeczywistość wyczarowana z umysłów Redlock Studio. Tale of the Forgotten King to zaledwie pierwszy krok do świata Hypnos, w którym zaplanowano już więcej gier.
  • Twoja własna historia: Nie wszyscy ocaleni z Hypnos są godni zaufania: chociaż większość z nich pomoże Ci w przygodzie, są tacy, którzy chcą Cię wykorzystać do własnych celów. Świat zapamięta wybory, których dokonasz podczas swojej przygody, a tylko ci, którzy są skupieni i oddani, zobaczą prawdę poza nią.
  • Ciągły progres: Niezależnie od tego, czy chodzi o walkę, czy eksplorację, Wędrowiec będzie ewoluował. Jak? Zależy od ciebie. Czy dzięki swoim ograniczonym zasobom zwiększysz swoją siłę lub odkryjesz inną prawdę o Hypnos? Kupisz nową broń czy zwiększysz zdolności rzucania czarów? Wybór należy do Ciebie, ale wybieraj ostrożnie: nie każdą ścieżką można obrać.

Trailer

Galeria

Data premiery: 30.03.2022
Wydawca: Redlock Studio
Twórcy: Redlock Studio
Gatunki: RPG, Fantasy, Akcji
Języki: English
Wymagania wiekowe: 16+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz