SD Gundam Battle Alliance hero

SD Gundam Battle Alliance - Nintendo Switch

Opis


W SD Gundam Battle Alliance, kombinezony Mobile Suit i postacie z całej historii Mobile Suit Gundam zajmują centralne miejsce w tej zupełnie nowej grze RPG akcji. Aby naprawić zniekształconą historię tego świata, gracz dowodzi 3-oddziałową eskadrą złożoną z Mobile Suitów i pilotów z całej historii Gundamów - prawdziwym Battle Alliance.

Zawartość


Akcja w trybie combo z oszałamiającą oprawą wizualną i dynamiczną animacją

Zapoznaj się z szerokim wachlarzem broni Mobile Suit, którymi zmiażdżysz wielu przeciwników! Steruj kombinezonami mobilnymi, które dzięki realistycznemu odwzorowaniu warunków pogodowych prezentują się jako broń wojenna, przemierzając pole bitwy dzięki dynamicznym animacjom.

Dziwne zjawiska znane jako Breaks zmieniają legendarne momenty z historii Gundamów, a ty musisz je naprawić.

Przeżyj najsłynniejsze sceny z historii Gundamów, rozwijając nowe Mobile Suity, które dodasz do swojego arsenału. Zbieraj kapitał i części do rozbudowy, aby przekształcić swoją ulubioną maszynę w najdoskonalszego MS.

Wypełniaj misje z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym!

Wyrusz do walki z dwoma partnerami, którzy Cię wesprą. W trybie wieloosobowym możesz grać z maksymalnie 2 innymi graczami w 3-osobowej drużynie. Ciesz się tym nowym RPG akcji SD Gundam solo lub z przyjaciółmi. 

Trailer

Galeria

Data premiery: 25.08.2022
Wydawca: BANDAI NAMCO Entertainment
Twórcy: Bandai Namco Games, Artdink
Gatunki: Akcji, Bijatyka, RPG
Języki: Angielski, Francuski, Portugalski, Hiszpański
Wymagania wiekowe: Oczekuje na ocenę
Liczba graczy: 1-3

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz