ryans rescue squad

Ryan's Rescue Squad - Nintendo Switch

Przyjaciele Ryana zostali porwani przez złego Mrocznego Tytana, Robo Combo i Packrata – a Ty jesteś jedynym bohaterem, który może ich uratować! Wyrusz na misję pełną śluzu, bossów latających na statkach kosmicznych i jajek niespodzianek Ryana. Zbieraj słoneczne monety i niespodzianki, aby odblokować nowe przedmioty w sklepie i dostosować swoją postać za pomocą zabawnych czapek, sprzętu dla graczy i nie tylko. Wykorzystaj swoje umiejętności platformowe i specjalne ruchy, aby uratować sytuację.

Nie możesz pokonać tych złych w pojedynkę? Dobrze, że postacie z Ryan’s World służą Ci pomocą. Użyj beczek Gilla, statku kosmicznego Moe, śluzu Dziobaka i nie tylko, aby ogłuszyć i pokonać wrogów. Możesz nawet jeździć na gigantycznym Shelldon! Znajdziesz je wszystkie, eksplorując niesamowite światy: zabawek, piratów, kosmosu i prehistoryczne, gdzie przyjaciele Ryana czekają, aż ich uratujesz.

Wybierz więc bohatera, którym chcesz być — Ryan, Combo Panda, Alpha Lexa lub Gus — i wskocz do świata Ryana. Zaproś znajomego do wspólnej zabawy w lokalnym trybie dla dwóch graczy. Wypróbuj ekscytujące gry, takie jak Lot statkiem kosmicznym i Podłoga to lawa. Czy zdołasz pokonać Mrocznego Tytana i jego diabelskich sojuszników?

Wybierz swoją postać – bądź Ryanem, Combo Panda, Alpha Lexą lub Gusem Gummy Gator
Zbierz drużynę – graj razem w lokalnym trybie dla 2 graczy
Zagraj w mini gry – w tym rzutki, lot statkiem kosmicznym, podłoga to lawa
Zdobądź ulepszenia – zjedz pizzę Moe, aby stać się niezwyciężonym i nie tylko!
Zbierz i dostosuj – odblokuj i kupuj niesamowite nowe kostiumy dla swojej postaci

Galeria

Data premiery: 04.03.2022
Wydawca: Outright Games
Twórcy: Stage Clear Studios
Gatunki: Przygodowa
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz