Rune Factory 5

Rune Factory 5 - Nintendo Switch

Opis


W sennym miasteczku Rigbarth rozgrywają się tajemnicze wydarzenia, które wpływają na runy, a te rządzą równowagą między ludzkością a naturą...

Jako najnowszy tropiciel organizacji pokojowej SEED, chroń to przygraniczne miasto, łapiąc hałaśliwe potwory swoją oficjalną pieczęcią zaklęć wydaną przez SEED. Kiedy nie jesteś na misji, współpracuj z mieszkańcami Rigbarth, aby pomóc miastu rozkwitnąć poprzez rolnictwo, festiwale i przyjaźnie!

Jednak gdy równowaga pokoju zaczyna się zmieniać, nadchodzi czas, aby się wykazać. Połącz siły z mieszkańcami miasta i wyrusz na wielką przygodę, aby rozwikłać tajemnicę, która spadła na krainę, aby powstrzymać pogrążanie się w chaosie.

Zawartość


  • Udaj się w rozległą, tętniącą życiem dzicz z przyjaciółmi z Rigbarth u boku, aby odblokować potężne i stylowe grupowe ataki, które zachęcają do pracy zespołowej i strategii.
  • Rolnictwo fantasy wzniesione na nowy poziom. Oswajaj potwory, aby służyły ci jako pomocni pomocnicy, gdy uprawiasz różnorodne rośliny na grzbiecie smoków!
  • Zrelaksuj się w swoim nowym domu. Poświęć trochę czasu na przygodę, aby cieszyć się łagodniejszym tempem życia w mieście. Rywalizuj w konkursach kulinarnych, rzemieślniczych i wędkarskich lub zaproś swoją ukochaną do przyłączenia się do oglądania gwiazd podczas jednego z wielu sezonowych festiwali w Rigbarth.
  • Znajdź kogoś wyjątkowego. Nawiąż przyjaźnie i poznaj potencjalnych partnerów z Rigbarth, biorąc udział w ich unikalnych historiach.

Trailer

Galeria

Data premiery: 22.03.2022
Wydawca: Marvelous (XSEED)
Twórcy: Neverland, HAKAMA
Gatunki: RPG, Symulacja, Akcji
Języki: Francuski, Niemiecki, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz