Move or Die Unleashed

Move or Die: Unleashed - Nintendo Switch

Opis


20-sekundowe rundy, ciągle zmieniająca się mechanika i DUŻO krzyku. To są słowa kluczowe, które doskonale opisują Move or Die: Unleashed, 4-osobową, rujnującą przyjaźń grę towarzyską, w której zasady zmieniają się w każdej rundzie.

Graj ze znajomymi na kanapie, rzucaj wyzwanie graczom z całego świata w meczach online lub ćwicz offline z botami AI. Wybierz, w co chcesz grać, z ciągle powiększającej się listy minigier, z których każda ma własną, nietypową mechanikę i projekt poziomów, stworzonych tak, aby zapewnić godziny dobrej, niszczącej przyjaźń zabawy.

Graj online, aby zdobywać PD i awansować, odblokowując niesamowite postacie i tryby gry. Kiedy już to robisz, wykorzystaj zdobyte punkty, aby przyczynić się do zapełnienia paska zadłużenia w grze. Gdy pasek się zapełni, a dług zostanie spłacony, zostaną odblokowane ekskluzywne przedmioty kosmetyczne!

Jak sama nazwa wskazuje, Move or Die: Unleashed zmusza graczy do działania. Brak ruchu sprawia, że ​​Twoja postać eksploduje. A z zaledwie 20 sekundami na rundę, Move or Die: Unleashed to gra którą szybko się zaczyna, ale ciężko się od niej oderwać.

Cechy


  • Bogactwo trybów gry. Wybieraj z ogromnej i stale powiększającej się listy zabawnych trybów gry, takich jak Strzał z wyskoku, Cios w plecy piły łańcuchowej i Bieg rakietą, każdy z własną unikalną mechaniką i projektem poziomów.
  • Łatwa do nauczenia, szybka zabawa. Rusz się lub zgiń... dosłownie. Ponieważ brak ruchu powoduje eksplozję twojej postaci.
  • System rozwoju. Zdobądź szalone skórki dla swojej postaci i odblokuj nowe tryby gry, miażdżąc przeciwników w sieci.
  • Codzienne wyzwania. Zajrzyj do gry każdego dnia, aby zwiększać swoje zyski, a następnie wykorzystaj ten dochód, aby osiągnąć globalny cel społeczności. Gdy pasek zadłużenia społeczności zostanie wypełniony i cel zostanie osiągnięty, specjalne, ekskluzywne przedmioty zostaną odblokowane dla wszystkich współtwórców!
  • Regularne aktualizacje treści. Nowa zawartość, w tym tryby gry, postacie i nowe funkcje, będą dodawane regularnie.
  • Darmowe DLC...Zawsze. Wszystko w grze można odblokować za darmo, bez paywallów.
  • Świetna grafika i zabójcza ścieżka dźwiękowa

Trailer

Galeria

Data premiery: 10.03.2022
Wydawca: Those Awesome Guys
Twórcy: Those Awesome Guys
Gatunki: Imprezowa, Wieloosobowa, Platformówka, Zręcznościowa
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Duński, Rosyjski, Chiński, Portugalski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz