Lumberhill

Lumberhill - Nintendo Switch

Opis


Szalona wieloosobowa gra imprezowa, w której drwale próbują wykonać swoje zadania, a natura walczy z nimi na każdym kroku. Ścigaj się z czasem, wypełniaj zadania, walcz z pożarami, piratami i niezwykle irytującymi małpami, podróżując dookoła świata i w czasie. Graj w trybie kooperacji, pvp lub solo!

Rozgrywka


Drwale kontra absolutny chaos

Naostrz swój topór, zwołaj drużynę i wyprasuj flanelę! Będziesz potrzebował swoich najlepszych umiejętności pracy zespołowej, ponieważ natura zjednoczyła się, aby stanąć ci na drodze. W tym chaotycznym wyścigu z czasem będziesz musiał rąbać drewno i zaganiać zwierzęta z powrotem do ich zagród, aby wykonać zadania... brzmi łatwo, ale nie jest, gdy na drodze stoją meteory, dinozaury i sama natura, która chce Cię powstrzymać. Aby odnieść sukces, będziesz musiał ścigać się z czasem, znaleźć niekonwencjonalne ścieżki na mapie, współpracować w zespole, a przede wszystkim - być przygotowanym na wszystko!

Przez czas i dookoła świata

Gdzie jest drzewo, tam jest praca dla drwala. Przygotuj się na niesamowitą podróż, która zabierze cię w najbardziej nieoczekiwane okresy i części świata, a nawet dalej! W miarę postępów będziesz odkrywać nowe miejsca z unikalnymi wydarzeniami i mechaniką, a także poznawać nowe zwierzęta - duże i małe, niegrzeczne i urocze - które będziesz chciał przytulać lub chować się przed nimi w krzakach. W trakcie swojej podróży odblokujesz też mnóstwo zabawnych, nowych skórek, dzięki którym zrobisz naprawdę szalone screenshoty.

Tryby wieloosobowe dla każdego

Niezależnie od tego, czy siedzisz na tej samej kanapie, czy dzielą cię kilometry, możesz połączyć topory i wziąć się do roboty: Lumberhill obsługuje zarówno lokalną, jak i sieciową kooperację! Czujesz się złośliwy? Przełącz się na tryb PvP i ścigaj swoich znajomych po mapie (i poza nią!) jako taran lub wściekła świnia, aby uniemożliwić im wykonywanie zadań. Chcesz sprawdzić, co możesz osiągnąć w pojedynkę? Wyluzuj się i ciesz się samotną podróżą w trybie solo.

Zawartość


  • Wystawisz na próbę swoje umiejętności pracy zespołowej z maksymalnie 3 dodatkowymi przyjaciółmi w lokalnej lub sieciowej kooperacji lub pvp, albo zagrasz samotnie w trybie solo.
  • Skopie ci tyłek natura
  • Wykonuj zlecenia na wielu trudnych, ograniczonych czasowo poziomach
  • Radź sobie z chaotycznymi wydarzeniami losowymi, takimi jak pożary, meteoryty i ataki piratów
  • W miarę postępów odblokowuj nowe, ekscytujące światy i szeroki wybór skórek.
  • Znajdź nieoczekiwane trasy i sposoby wykonywania zadań
  • Rzucaj pandami i unikaj dinozaurów.
  • Prawdopodobnie często zdarzy Ci się przez przypadek (lub celowo - nie oceniamy) wykopać przyjaciół z mapy.

Trailer

Galeria

Data premiery: 15.04.2022
Wydawca: ALL IN! GAMES
Twórcy: 2BIGO Studio
Gatunki: Imprezowa, Symulacja, Wieloosobowa, Akcji
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz