lit bend the light

LIT: Bend the Light - Nintendo Switch

Osadzona w erze, w której elektryczność nie istniała i była jedynie wyobraźnią wielkich wynalazców, którzy wprawiali świat w ruch. LIT przetestuje Twojego wewnętrznego inżyniera i pozwoli Ci odkryć radość z eksperymentowania ze światłemi. 

  • Zachowanie światła w LIT jest fizycznie dokładne. Niesamowite ścieżki światła, które będziesz budować w LIT, są możliwe, ale niezwykle trudne do odtworzenia w prawdziwym życiu. Gra daje ci możliwość ustawienia luster i kawałków szkła, aby odbijały i załamywały wiązkę światła, jak chcesz. 
  • Łamigłówki są otwarte. Dajemy Ci zasady i narzędzia, Ty pokazujesz nam, jak rozwiązać problem. Istnieje kilka możliwych rozwiązań do każdego poziomu, ale nie daj się zwieść tym liczbom. Czekamy tylko, aż gracze znajdą rozwiązania, o których nie pomyśleliśmy. 
  • Grafika balansuje na cienkiej linii między kreskówkową a realistyczną. Odpowiednie tempo, relaksująca muzyka. Wszystko to tworzy niepowtarzalną, tajemniczą, ale ciepłą atmosferę. 
  • Kiedy światło pada na lustro i odbija się, uderza w szkło i zagina się. To wszystko. A jednak gra oferuje tysiące możliwości, co oznacza, że ​​każdy z naszych poziomów jest inny i niepowtarzalny. 
  • LIT jest niezwykle intuicyjny. Testowanie gry na wielu imprezach gamingowych dowiodło, że działa ona dla wszystkich grup wiekowych i wszystkich typów graczy. Chcesz znaleźć każde rozwiązanie i nie tylko? Szukasz gry dla swojego 5-latka? A może próbujesz wprowadzić mamę w świat gier?

Galeria

Data premiery: 05.03.2022
Wydawca: OverGamez
Twórcy: Copperglass
Gatunki: Study, Logiczna, Edukacyjna, Inne
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Angielski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz