Kirby and the Forgotten Land

Kirby and the Forgotten Land - Nintendo Switch

Opis


Wyrusz w zupełnie nową przygodę jako potężna purchawka, Kirby. Eksploruj trójwymiarowe etapy, odkrywając tajemniczy świat z opuszczonymi strukturami z dawnej cywilizacji, które wyglądają jak.. centrum handlowe?! Kopiuj zdolności wrogów, takie jak nowe Wiertło i Łowca, i wykorzystuj je do atakowania, eksploracji otoczenia i ratowania porwanych Waddle Dees z groźnego stada Bestii wraz z tajemniczym Elfilinem. Mam nadzieję, że jesteś głodny niezapomnianych wrażeń!

Zawartość


Posmakuj rzeczywistych obiektów, aby uzyskać zupełnie nowe, potężne transformacje

Jesteś głodny? Kirby może pochłaniać przedmioty ze świata rzeczywistego i przekształcać się w trybie Mouthful Mode! Po co kupować jeden napój z automatu, skoro można połknąć całość? Następnie użyj swojego kanciastego ciała, aby strzelać puszkami w złoli. Zjedz samochód, aby zyskać kilka kół i przebić się przez ściany.

Połącz siły ze spiczastym partnerem, Bandana Waddle Dee, w trybie współpracy

Przekaż kontroler Joy-Con™ koledze, aby wcielić się w dzierżącą włócznię Bandana Waddle Dee i pomóc sobie nawzajem odkrywać i walczyć w tym kolorowym świecie. Podczas gdy Kirby może unosić się na wodzie i wdychać wrogów, Bandana Waddle Dee może obracać się i dźgać swoją włócznią. Znajdź przyjaźń w tym zapomnianym świecie i uratuj Waddle Dees!

Unoś się nad przeszkodami i walcz z wrogami na swojej drodze do celu każdego etapu, tnąc, szturchając, zamrażając i uderzając, używając zdolności kopiowania Kirby'ego. Twarda purchawka jest naprawdę wystawiona na próbę w dynamicznych bitwach z bossami, które sprawią, że będziesz tańczyć na arenie. Wybierz jeden z dwóch trybów trudności dla lekkiej i przystępnej przygody lub bardziej wymagającego wyzwania.

Każdy etap tematyczny, przez który przejdziesz, ukrywa kilka przyjaznych Waddle Dees w niebezpieczeństwie! Uratuj je, aby rozwinąć serce swojej przygody, niegdyś opuszczone miasto Waddle Dee. Uratowane przez Ciebie Waddle Dees odblokują sklepy, tabele wyników oraz możliwość rozwijania umiejętności kopiowania, aby były silniejsze. Będziesz także mógł cieszyć się niektórymi z ulubionych gier mieszkańców miasta. Użyj kompatybilnych akcesoriów amiibo, aby uzyskać przydatne przedmioty w grze. Znajdź urocze przedmioty kolekcjonerskie, aby nadać domowi Kirby'ego dodatkowego uroku.

Trailer

Galeria

Data premiery: 25.03.2022
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo, HAL Labs
Gatunki: Akcji, Platformówka
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Duński, Chiński
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz