Instant Sports All-Stars

Instant Sports All-Stars - Nintendo Switch

Opis


W grze INSTANT SPORTS All-Stars możesz wykonywać różne przyjemne czynności, bezpośrednio inspirowane ulubionymi dyscyplinami sportowymi Amerykanów!

Zawartość


  • Poznaj Amerykę dzięki 8 dyscyplinom sportowym i aktywnościom... Baseball, futbol amerykański, hokej, koszykówka, kręgle, strzelanie i piłka nożna... I nie zapomnij o wieży z burgerami! Postaraj się być najlepszy na każdym polu! 3 środowiska - ciepła atmosfera stadionu, energia miasta i upał zachodu... - aby potroić swoją przyjemność! Podróżuj, nie ruszając się nawet z kanapy... ale i tak trochę "poćwicz"! 
  • 24 sposoby na przedłużenie zabawy! Specjalne zasady dla każdej aktywności w każdym środowisku sprawiają, że każda sesja sportowa jest prawdziwym odkryciem! 
  • Możliwość udziału do 4 graczy: W INSTANT SPORTS All-Stars gra się niezwykle łatwo dzięki uproszczonym elementom sterującym, a nawet kontrolerom ruchu na Nintendo Switch. Od młodszego brata, przez babcię, po przyjaciół - każdy może zagrać w INSTANT SPORTS All-Stars i bawić się doskonale! 
  • Mnóstwo przedmiotów do zbierania, aby dostosować swoją postać: czapki, topy, spodnie i wiele więcej... Nie ma miejsca na modowe faux pas! 

Trailer

Galeria

Data premiery: 01.07.2022
Wydawca: JUST FOR GAMES
Twórcy: Merge Games
Gatunki: Wieloosobowa, Imprezowa, Zręcznościowa, Sportowa
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Portugalski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz