Ganryu 2 Hakuma Kojiro

Ganryu 2: Hakuma Kojiro - Nintendo Switch

Opis


Ganryu 2 to kontynuacja gry Ganryu stworzonej przez VISCO na NEOGEO w 1999 roku. Uniwersum toczy się w feudalnej Japonii fantasy, która jest silnie inspirowana historią Takezo Musashiego, którego przygody zostały przedstawione w serii książek (głównie „The Stone and the Sword”). Graj jako Miyamoto Musashi i podróżuj przez fantastyczną Japonię z XVII wieku, z północy na południe, na wyspę Ganryu-jima.

Fabuła


Po zwycięstwie nad Kojiro, Musashi postanowił zacząć medytować i spróbować swoich sił w sztuce na północy Japonii, w prowincji Hokkaido. Podczas jednej z jego medytacji skontaktował się z nim duch: „Miyamoto Musashi, nasza walka jeszcze się nie skończyła, czekam, abyś raz na zawsze zakończył naszą walkę! Cała Japonia zapłaci za twoją zniewagę! Czekam na ciebie Musashi Miyamoto!”

Musashi nie ma wątpliwości, że głos należał do Sasaki Kojirō. Jego ciało zostało pokonane, ale jego duch pozostał, a jego intencje wciąż są destrukcyjne. Miyamoto Musashi zrozumiał wtedy, że będzie musiał podróżować przez Japonię z północy na południe i udać się na wyspę Ganryû-jima, gdzie najpierw pokonał Sasaki Kojirō, by ponownie walczyć i na zawsze wyzwolić ducha Kojiro.

Cechy


  • Hack'n'slash inspirowany historią Takezo Musashiego z „The Stone and the Sword” wydaną w latach 30-tych przez Eiji Yoshikawę, prawdziwego samuraja.
  • Poznaj XVII-wieczną fantastyczną Japonię przez pory roku: wiosnę, lato, jesień i zimę.
  • Pokonaj Kojiro w Pływającej Fortecy i ocal Japonię!
  • Unik, podwójny skok, skakanie po ścianach i rzucanie kunai, używaj wszystkich umiejętności aby pokonać różnych wrogów!
  • Użyj swoich specjalnych zdolności kami, aby pokonywać wrogów.
  • Zbieraj karty Hanafuda rozrzucone na wszystkich poziomach.
  • Piękna gra w stylu pixel-art inspirowana klasykami, takimi jak Shinobi 3 i Shadow Dancer.

Trailer

Galeria

Data premiery: 22.04.2022
Wydawca: JUST FOR GAMES
Twórcy: Storybird
Gatunki: Zręcznościowa, Platformówka
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Portugalski, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz