Figment 2 Creed Valley

Figment 2: Creed Valley - Nintendo Switch

Opis


Figment 2: Creed Valley to przygodowa gra akcji osadzona w ludzkim umyśle. Koszmary sieją chaos, a wrogowie opanowali niegdyś spokojne ziemie. Dołącz do Dusty, odwagi Umysłu, przedzierając się przez łamigłówki, muzyczne walki z bossami i unikalne środowiska. Staw czoła swoim lękom.

Koszmary zniszczyły Kompas Moralny, uniemożliwiając Umysłowi prawidłowe funkcjonowanie. Dusty i jego wiecznie optymistyczna pomocniczka, Piper, muszą udać się do Creed Valley, gdzie kształtują się ideały Umysłu, aby przywrócić pokój. Czeka na Ciebie podróż wypełniona muzycznymi konfrontacjami i zadziwiającymi łamigłówkami.

Zawartość


  • Muzyczne konfrontacje. Koszmary mają swoje własne piosenki tematyczne, rzucające światło na to, dlaczego się pojawiły.
  • Żywy, rytmiczny świat. Rozmawiaj z ciągle zmieniającymi się opiniami Umysłu i dostrajaj się do rytmu świata.
  • Jeden umysł, dwie perspektywy. Poznaj dwa podstawowe stany umysłu: otwarty i zamknięty. Przełączaj się między stanami i dostosowuj do zmieniającego się środowiska, aby iść naprzód.
  • Wykorzystaj swój mózg, szlifuj swój miecz. Udowodnij swoją siłę psychiczną i fizyczną, wykonując zagadkowe łamigłówki i walki w rytm ścieżki dźwiękowej.
  • Tryb towarzysza. Nigdy nie powinniśmy stawiać czoła naszym lękom w samotności. Piper jest teraz postacią, którą można kontrolować w lokalnej kooperacji.

Trailer

Galeria

Data premiery: 09.03.2023
Wydawca: Bedtime Digital
Twórcy: Bedtime Digital Games
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Indie, Muzyczna, Logiczna
Języki: Angielski, Portugalski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz