fall guys

Fall Guys - Nintendo Switch

Opis


Fall Guys to wieloosobowa gra imprezowa, w której może wziąć udział nawet 60 graczy online, walcząc w systemie free-for-all przez kolejne rundy narastającego chaosu, aż do momentu, gdy pozostanie jeden zwycięzca!

Fall Guys: łączy hordy zawodników w sieci w dzikim wyścigu przez kolejne rundy narastającego chaosu, aż pozostanie jeden zwycięzca! Stawiaj czoła dziwacznym przeszkodom, przepychaj się przez niesfornych rywali i pokonuj nieugięte prawa fizyki, zmierzając ku wielkości. Zostaw swoją godność za drzwiami i przygotuj się na przezabawne porażki w dążeniu do zdobycia korony!

Rozgrywka


  • Masywne Pandemonium Online: Zanurz się w serii absurdalnych wyzwań i dzikich torów przeszkód z masą innych zawodników online, mając nadzieję, że uda ci się przejść do następnej rundy.
  • Rywalizacja i współpraca: Zmierz się z wyzwaniami w trybie swobodnej rywalizacji i kooperacji - lub podejmij wyzwanie w Blunderdome z przyjaciółmi w trybie Drużyny!
  • Komicznie fizyczna: Obserwuj z zachwytem, jak twoi koledzy z drużyny wyginają się, odbijają i uderzają na drodze do przezabawnej, opartej na fizyce porażki!
  • Wspaniałe możliwości personalizacji: Porażka w wielkim stylu - w grze Fall Guys możesz dostosować swój wygląd, nosząc wszystko, od modnych ananasów po najnowsze kapelusze królików.

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.06.2022
Wydawca: Epic Games
Twórcy: Mediatonic
Gatunki: Wieloosobowa, Imprezowa
Języki: Angielski, Portugalski, Francuski, Duński, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Hiszpański, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1-60 (online)

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz