Deathrun TV

Deathrun TV - Nintendo Switch

Opis


W czasie rzeczywistym doświadczysz piorunującej prędkości i unikania pocisków, rywalizując o chwałę... zakładając, że uda ci się przetrwać w tym dwuwymiarowym piekle pocisków, w którym liczą się tylko "lajki".

Pochodzący z największego studia, jakie kiedykolwiek zbudowano... Program, w którym zawodnicy ryzykują wszystko, aby zdobyć lajki od widzów z całego świata, 24 godziny na dobę. Zabawa nigdy się nie kończy!

Dzięki karkołomnej prędkości, unikaniu pocisków i ogromnej ilości broni będziesz musiał przetrwać roje wściekłych mutantów, aby awansować na wyższy poziom.

Zawartość


WALKA Z EPICKIMI BOSSAMI

Spotkaj Eyeball, Zangbeef - Zapaśnika Niedźwiedzia i wielu innych. Czeka na ciebie mnóstwo wyjątkowych i szalonych bossów, prowadzących intensywne i wymagające bitwy!

ZDOBĄDŹ LAJKI, ZDOBĄDŹ MUTACJE, STAŃ SIĘ SILNIEJSZY

Zdobywanie cennych lajków i podnoszenie poziomu sympatii zostanie nagrodzone stale zmieniającym się zestawem mutacji do wyboru, w tym eksplodującymi ciałami i wielkimi głowami.

ODBLOKOWUJ NIESAMOWITE BRONIE

Najnowocześniejsze studio i zastrzeżona technologia ożywią twoje ciało, dzięki czemu będziesz mógł próbować jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz... Każde podejście oferuje nowe wyzwania i nowe możliwości zdobycia sławy, a za każdym razem, gdy zginiesz, odblokujesz nowe, szalone bronie!

SPALIĆ... WSZYSTKO.

Czy zawsze marzyłeś o grillowaniu potworów? Jeśli tak, to trafiłeś na właściwy teleturniej.

UCIEKAJ, ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO

Na końcu każdego pokoju zaczną spadać śmiertelne pułapki i materiały wybuchowe, więc pospiesz się, zanim studio ulegnie samozniszczeniu, a ty razem z nim!

Trailer

Galeria

Data premiery: 01.06.2022
Wydawca: Merge Games
Twórcy: Laser Dog
Gatunki: Zręcznościowa, Akcji
Języki: Japanese, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz