Dark Deity

Dark Deity - Nintendo Switch

Opis


Walcz w turowych bitwach, zarządzaj relacjami między postaciami, zbieraj niebezpieczne artefakty i przywróć świat rozdarty przez łamiących przysięgi, podżegaczy wojennych i posiadaczy zakazanych tajemnych sekretów.

Świat na ostatniej nitce nadziei rzucony na kolana przez nieszczęście sprzed wieków, które zniszczyło jego potężne cywilizacje. Drobni królowie rządzą w miejsce dawnych wielkich cesarzy, którzy toczą bezowocne, nierozważne wojny, niszcząc starożytne ruiny niczym gloryfikowani padlinożercy.

Poprowadź drużynę czterech uczniów z Akademii Wojskowej Brookstead, którzy zostali zamknięci na mocy tajemniczych rozkazów króla Varica. Władca Królestwa Delii przygotowuje się do złamania tysiącletniego traktatu, a uczniowie z Brookstead stanowią dobre mięso armatnie... Jednak przeznaczeniem tych czterech żołnierzy jest coś więcej niż tylko bycie mięsem dla kolejnego młynka.

Zawartość


  • Poprowadź żołnierzy do walki w świecie rozdartym niekończącą się wojną i magicznymi kataklizmami.
  • Walcz w dopracowanych turowych scenariuszach walki rozmieszczonych w 28 rozdziałach, w których nowicjusze stają się weteranami.
  • Sprawdź swoje umiejętności taktyczne. Manewruj, atakuj, przebijaj się i – może – odwróć losy wojny.
  • Wykreuj legendy -  od stosu surowych poborowych po grupę mitycznych bohaterów.
  • Zbierz drużynę złożoną z 30 grywalnych postaci, z własnym pochodzeniem, osobowością i motywacjami, a następnie trenuj je i wybieraj spośród 54 różnych klas, z własnymi kultowymi atakami i umiejętnościami.
  • Wyposaż każdą drużynę w setki broni i zaklęć, od prostych ostrzy i pocisków po starożytne, niesamowite artefakty, które wytwarzają magię kończącą świat.
  • Porażka nie oznacza trwałej śmierci, ale jest cena do zapłacenia: za każdym razem, gdy wojownik upada, oznacza to poważną ranę, karę do statystyk i osłabienie drużyny.
  • Zobacz, jak postacie łączą się na polu bitwy, a ich relacje ewoluują dzięki 400 indywidualnym konwersacjom.

Trailer

Galeria

Data premiery: 17.03.2022
Wydawca: Freedom Games
Twórcy: Sword & Axe LLC
Gatunki: Strategiczna, RPG, Przygodowa, Symulacja
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Chiński
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz