Coromon

Coromon - Nintendo Switch

Opis


Nad Veluą wschodzi słońce, nowy dzień dla świata i nowy dzień dla Ciebie, świeżo upieczonego badacza globalnego społeczeństwa badawczego znanego jako Lux Solis. To Twój pierwszy dzień i wszystko idzie gładko, dopóki tajemnicza siła nie zaatakuje Twojego najnowszego miejsca pracy. Zbuduj oddział Coromon, wyśledź najeźdźców i zmierz się z rosnącym zagrożeniem, które zagraża wszystkim mieszkańcom Velua!

Walka


Coromon polega na oswajaniu tytułowych stworzeń i rzucaniu wyzwania reszcie świata: innym dzikim zwierzętom, trenerom lub tytanicznym bossom!

  • Zbuduj drużynę z ponad 100 uroczych stworzeń, charakteryzujących się różnymi żywiołami, cechami i umiejętnościami. Łap, trenuj, a następnie wyślij je na swoich rywali!
  • Opanuj system walki oparty na wytrzymałości, w którym każda akcja kosztuje energię, więc ostrożnie wybieraj umiejętności i ataki. Zadawaj obrażenia, osłabiaj wytrzymałość wrogów efektami statusu lub minimalizuj ich potencjał w dziesiątkach sposobów, aby zwyciężyć.
  • Rzuć wyzwanie znajomym online i zobacz, czyje drużyny Coromon są najlepsze z najlepszych.

Fabuła


Pierwszy dzień w Lux Solis to dopiero pierwszy krok w znacznie większej przygodzie. Wkrótce zostaniesz wciągnięty w historię o wielkim rozmachu i wielkiej wadze, gdy pojawi się tajemnicze, obce zagrożenie. Od Ciebie zależy, czy Lux Solis położy kres ich nikczemnym projektom.

  • Podążaj szlakiem antagonistów przez sześć głównych stref i miast, z dziesiątkami połączonych tras do zbadania. Każda pełna jest zadań, sekretów i przedmiotów do odnalezienia.
  • Poznaj najdalsze zakątki Velua, od zamarzniętych jaskiń polodowcowych po pustynie.
  • Odegraj kluczową rolę w pełnoprawnej, klasycznej narracji JRPG, wraz ze zwrotami akcji, i wydarzeniami, które sprawiają, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje...

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.07.2022
Wydawca: Freedom Games
Twórcy: TRAGsoft
Gatunki: Przygodowa, Indie, RPG, Strategiczna
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz