Citizen Sleeper

Citizen Sleeper - Nintendo Switch

Opis


Wciel się w życie zbiegłego robotnika, który trafił na stację, na której panuje bezprawie, na skraju międzygwiezdnego społeczeństwa. Zainspirowany elastycznością i swobodą papierowych gier RPG, odkrywaj stację, wybieraj przyjaciół, uciekaj od przeszłości i zmieniaj przyszłość.

Zawartość


ŻYCIE NA ERLIN'S EYE

Opuszczona stacja na skraju systemu pogrążonego w kryzysie. Zniszczona, chaotyczna, niesforna i żywa - została założona przez idealistów w cieniu upadku korporacji. Teraz trzymają ją w ryzach anarchistyczne sojusze, rozpadające się frakcje i wspólne pragnienie uwolnienia się od ciężaru korporacyjnej kontroli.

WYKONAJ PRACĘ. DOSTAŃ WYPŁATĘ. PRZETRWAJ.

W każdym cyklu wstajesz i wybierasz, co chcesz zrobić ze swoim czasem. Pracować w stoczni lub wziąć zmianę w barze. Przeszukuj rynki w poszukiwaniu rzadkich składników. Zawieraj lub zrywaj sojusze, odkrywaj prawdy i uciekaj przed tymi, którzy na ciebie polują. Naucz się przetrwać, a w końcu rozwijać się, jeden cykl po drugim.

PAMIĘTAJ O PRZYJAŹNIACH

Stacja gości postacie z różnych środowisk, które próbują przetrwać wśród gwiazd. Ratownicy, inżynierowie, hakerzy, barmani, sprzedawcy ulicznego jedzenia - każdy z nich ma swoją historię, która ich tu przywiodła. Wybierz, którym z nich chcesz pomóc, a razem ukształtujecie swoją przyszłość.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ICH SEKRETÓW

Włam się do chmury stacji, aby uzyskać dostęp do dziesięcioleci danych cyfrowych, odkryć nowe obszary i odblokować tajemnice. To twoja wyjątkowa moc, dzięki której możesz zmienić swoją przyszłość. Tajemnice korporacyjne, nieuczciwe SI i mnóstwo utraconych danych czekają na tych, którzy zechcą zanurzyć się w głębinach sieci stacji.

ZOSTAŁEŚ STWORZONY, BY UMRZEĆ

Essen-Arp: dla nich jesteś tylko własnością, jeszcze jednym aktywem w portfelu, który rozciąga się na gwiazdy. Jesteś produktem niewłaściwego systemu we wszechświecie, w którym ekspansja ludzkości jest naznaczona wyzyskiem i wydobyciem. Ucieknij od twórców swojego rozpadającego się ciała i wytycz własną ścieżkę w bogato wyobrażonym, głęboko aktualnym świecie science fiction, który zgłębia idee niepewności, osobowości i wolności.

Trailer

Galeria

Data premiery: 05.05.2022
Wydawca: Fellow Traveller
Twórcy: Jump Over The Age
Gatunki: RPG, Przygodowa
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz