Barn Finders

Barn Finders - Nintendo Switch

Opis


Szukaj kosztowności ukrytych w opuszczonych stodołach, takich jak stare zegary, instrumenty muzyczne, antyki, złoto, broń, a nawet zabytkowe samochody i motocykle, a następnie sprzedawaj je z zyskiem.

Zawartość


Prowadź rodzinną firmę. Szukaj wartościowych przedmiotów i sprzedawaj je w swoim lombardzie. Każdy przedmiot ma swoją wartość, więc zbieraj wszystko i szukaj wszędzie!

Licytuj na aukcjach i wyprzedażach, aby uzyskać dostęp do zamkniętych nieruchomości. Kto wie, jakie zakurzone skarby możesz tam znaleźć?

Odwiedź 12 oryginalnych miejsc i odkryj ich tajemnice w krainie Ammeryka (w dużej mierze podobnej do prawdziwej Ameryki, ale nie do końca). Stodoły to dopiero początek. Co powiesz na wizytę w starej bazie wojskowej lub... na Księżycu?

Zadbaj o rozwój swojego sklepu. Puste półki oznaczają pusty portfel. Klienci będą wracać, jeśli będą mieli po co wracać. Naprawiaj znalezione przedmioty, czyść te brudne i sprzedawaj je wszystkie. A jeśli nie ma klientów, zawsze możesz pograć w koszykówkę na swoim podwórku. I w jakiś sposób zarabiać pieniądze podczas gry.

Wujek Billy zapewni ci zajęcie. Razem będziecie odkrywać różne miejsca, ale prawdziwą pracę wykonasz sam. Tak jest, dopóki nie zaczniesz działać sam. Ostatecznie.

Cechy


  • Setki przedmiotów do znalezienia i sprzedania
  • Poprawiaj jakość towarów na sprzedaż, czyszcząc i naprawiając uszkodzone w razie potrzeby
  • Znajdź części ekskluzywnych samochodów, motocykli, odbuduj je, a następnie sprzedaj za dużą sumę.
  • Odkrywaj szalone historie związane z odwiedzanymi miejscami i zbieranymi przedmiotami.

Trailer

Galeria

Data premiery: 17.06.2022
Wydawca: MD GAMES
Twórcy: MD GAMES
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Symulacja
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz