Autonauts hero

Autonauts - Nintendo Switch

Opis


Podróżuj po wszechświecie, tworząc osady na niezamieszkanych planetach, mając na celu wyłącznie wprawianie światów w ruch za pomocą automatyzacji.

Od razu po opuszczeniu statku kosmicznego musisz zebrać patyk i kamień i rozpocząć budowę osady. Twórz podstawowe przedmioty rzemieślnicze z planów i powoli buduj szereg robotów, które pomogą ci w twoich wysiłkach. Naucz i kształtuj ich sztuczną inteligencję za pomocą wizualnego języka programowania, a następnie poinstruuj je, aby rozpoczęły formowanie twojej osady. Zachwyć się, jak planeta, którą ukształtowałeś, staje się domem dla cywilizacji robotów, które z radością wykonują Twoje polecenia! 

Rozwiń się jeszcze bardziej, tworząc Ludy - istoty, które potrzebują Twojej pomocy, aby przetrwać. Rozwiń swoje roboty robocze, wprowadzając łowienie ryb, gotowanie, mieszkanie i krawiectwo, i pomóż im osiągnąć stan transcendencji.

Autonauts łączy w sobie to, co najlepsze w rolnictwie, symulacji, rzemiośle, budownictwie, liniach produkcyjnych i zarządzaniu zasobami, tworząc zupełnie nowe doświadczenie, niepodobne do żadnego innego. Stwórz zautomatyzowany świat swoich marzeń! Przyszłość jest teraz! 

Zawartość


  • Zabawne programowanie. Naucz swoje roboty robocze niezbędnych kroków do wykonania zadań, prosząc je o powtarzanie czynności przy użyciu wizualnego języka programowania. Zaprojektowano go tak, aby był łatwy do opanowania, ale dzięki dodatkowej złożoności daje wiele możliwości.
  • Automatyzacja. Zbuduj armię botów, aby zautomatyzować niemal wszystko w swojej osadzie, naucz je, co mają robić, i rozszerzaj zarówno ich mózgi, jak i możliwości wykonywania zadań dzięki licznym ulepszeniom i opcjom.
  • Różne przedsięwzięcia. Od zbieractwa po budowanie, gotowanie, łowienie ryb, krawiectwo, rolnictwo, hodowlę zwierząt i wiele innych - świat Autonautów jest ogromny i oferuje nieograniczone możliwości automatyzacji i rozwoju.
  • Urzekająca kreatywność. Świat Autonauts ożywa dzięki stylowi artystycznemu low-poly, któremu towarzyszy spójna i jasna paleta kolorów, dodająca głębi i skali, tworząc relaksującą i atrakcyjną przestrzeń gry.

Trailer

Galeria

Data premiery: 16.06.2022
Wydawca: Curve Digital
Twórcy: Denki
Gatunki: Strategiczna, Edukacyjna, Symulacja
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński, Portugalski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz