A Place for the Unwilling

A Place for the Unwilling - Nintendo Switch

Opis


Rozgałęziona narracyjna przygoda osadzona w ostatnich 21 dniach umierającego miasta. Każda decyzja, którą podejmiesz, wpłynie na Twoje otoczenie i losy miasta. Jednak zegar tyka - a życie toczy się dalej, z Tobą lub bez Ciebie.

Porozmawiaj ze wszystkimi, od dziwacznych polityków nałogowo palących dzieci anarchistów. Pracuj jako handlarz, udzielaj się towarzysko, swobodnie zwiedzaj miasto i odgrywaj rolę w hierarchii miasta. Łącząc wyjątkową głębię narracji i ciekawą eksplorację – plus odrobiną Lovecrafta – A Place for the Unwilling to bogate doświadczenie narracyjne, w którym wybory gracza naprawdę się liczą. A to wszystko osadzone w Dickensowskim świecie kolorów i koszmarów Eldritcha.

Cechy


  • Zegar tyka. Zatrać się w dziwnym nowym świecie, który umiera w ciągu 21 dni.
  • Hiperrozgałęziająca się narracja. Każda Twoja decyzja zmienia środowisko i ostateczny wynik.
  • Żyjący, oddychający świat. To niesamowita, rozgałęziona przygoda fabularna, w której świat toczy się dalej, z Tobą lub bez Ciebie.
  • Każde przejście gry jest unikalne. Ponad 100 narracyjnych wydarzeń opartych na niedużych i wielkich decyzjach kształtuje wyjątkową historię.
  • Szeroka obsada postaci i dogłębna narracja. Poruszające tematy nierówności, izolacji, kosmicznego horroru i nie tylko.
  • Cała historia, bez zagadek. Żadnych walk, minimap ani znaczników zadań. Historia jest wszystkim.

Trailer

Galeria

Data premiery: 22.03.2022
Wydawca: Parallel Circles
Twórcy: Parallel Circles
Gatunki: Przygodowa, Role-Playing
Języki: British English, Hiszpański, Angielski
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz