animal-crossing-new-horizons-tips-guide-7018-1584706168848

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Gracz Animal Crossing spędził 2 lata na tworzeniu wyspy inspirowanej Azją

Niezwykle oddany gracz Animal Crossing: New Horizons niedawno podzielił się imponującym wynikiem swojej dwuletniej pracy nad wyspą inspirowaną azjatycką naturą. Poza podkreśleniem wszechstronności elementów związanych z krajem kwitnącej wiśnie w grze Animal Crossing: New Horizons, stworzone przez niego dzieło prezentuje również kilka dość rzadkich mebli z tego popularnego tytułu. 


Zważywszy na dość wyjątkowe doświadczenie oferowane przez tę serię Nintendo, wszystkie gry Animal Crossing mają tendencję do pozostawania popularnymi na długo. Najnowsza odsłona tej długoletniej serii nie jest wyjątkiem od reguły. Pomimo upływu prawie czterech lat, Animal Crossing: New Horizons wciąż może pochwalić się niezwykle żywą społecznością graczy, którzy nadal na co dzień ze sobą współpracują i dzielą się swoimi inspirującymi pracami. 

Kolejnym przykładem potwierdzającym tę regułę jest użytkownik Reddita o nicku KawaiiStephii, który opublikował zdjęcia swojej niezwykłej wyspy inspirowanej azjatycką przyrodą. Gracz powiedział, że zaprojektowanie wyspy zajęło mu dwa lata, być może ze względu na szeroki wachlarz przepisów sezonowych, w tym wiele trudno dostępnych elementów związanych z kwitnącą wiśnią czy meble z bambusa. Na podstawie tego, że wideo prezentujące wyspę użytkownika stało się viralowe w ciągu kilku godzin od publikacji, można przypuszczać, że setki graczy Animal Crossing: New Horizons uważają, że to marzenie o wyspie było warte tego wysiłku. 


Autor wyspy mówi, że czerpał przede wszystkim inspiracje z Pinteresta i grup na Facebooku dotyczących azjatyckiej przyrody oraz społeczności poświęconej kulturze Dalekiego Wschodu. Choć cała dalsza wypowiedź sugeruje, że praca nad wyspą wciąż trwa, każdy zainteresowany odwiedzeniem azjatyckiej wyspy KawaiiStephii może już to zrobić, korzystając z kodu DA-6300-6188-1597 w grze Animal Crossing: New Horizons. 

Podobnie jak sama wyspa, wirtualny dom KawaiiStephii w grze Animal Crossing: New Horizons jest zdominowany przez odcienie różu i zieleni, a także zawiera kilka dość nietypowych dekoracji. Jedną z nich jest korytarz Kerokerokeroppi, mebel wprowadzony w aktualizacji 1.9.0 z marca 2021 roku. 

Mimo, że dekoracja ta była technicznie częścią darmowej łatki, zobaczenie korytarza Kerokerokeroppi jest niezwykle rzadkim zdarzeniem. Nie tylko dlatego, że zdobycie przedmiotu wymaga zaproszenia Toby’ego do obozowiska, co większość graczy nigdy nie będzie w stanie zrobić z powodu wymagań RNG. Alternatywnie, korytarz Kerokerokeroppi można uzyskać, kupując i skanując kartę amiibo Toby’ego z serii Animal Crossing: New Horizons Sanrio, co właśnie zrobiła KawaiiStephii, aby dobyć ten rzadki mebel.

Animal Crossing: New Horizons jest dostępne na konsoli Nintendo Switch w eShopie w cenie 249,80 zł. 

Jak wam się podoba zaprezentowana wyspa? Dajcie znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz