maxresdefault  7

Właściciel zdjęcia: Firestoke / RageCure Games

Goons: Legends And Mayhem zapewni brawurową akcję na lodzie

Firestoke i RageCure Games ujawniły, że Goons: Legends and Mayhem ukaże się na Nintendo Switch. 


Twórcy gry czerpali inspirację z takich gier jak seria Mario Strikers oraz Windjammers, aby przenieść „kreskówkowe potyczki” do sportu jakim jest hokej.

W trzyosobowych meczach dla maksymalnie sześciu graczy, będziecie mogli wybrać jedną z ośmiu postaci, które są podzielone na trzy klasy – strzelca skupionego na ataku, defensywnego siłacza oraz skrzydłowego, który może wspierać drużynę lub atakować przeciwników. 

Każda postać ma swoją specjalną umiejętność – taką jak wybuchowe miny, zamrażanie przeciwników czy teleportację – co dodaje element kreskówkowych potyczek do tej gry w hokeja, w której kluczem do sukcesu jest współpraca zespołowa. Do wyboru jest sześć różnych środowisk z własnymi mechanikami, zagrożeniami środowiskowym oraz bramkarzem do pokonania.

Goons: Legend san Mayhem oferuje również kampanię fabularną, która zabierze Cię w podróż po lodowiskach ukrytych w lasach, aż po pływające lodowiska na statkach pirackich. Zadaniem gracza jest powstrzymanie wielkiego Maskaoteera, pokonanie bossów i zbieranie różnych ulepszeń postaci oraz kosmetyczne przedmioty do odblokowania. 

Stworzenie gry, która łączy w sobie arcade’owy hokej i walki, zapewniając nostalgiczne doznania z grą na jednym ekranie, wciągający tryb gry online i świetną kampanię dla jednego gracza, było zadaniem trudnym, ale właśnie to dostarczamy” – wyjaśnia dyrektor gry, Francis Tremblay. „Nie możemy się doczekać, aż Ty i Twoi przyjaciele wyjedziecie na lód i wypróbujecie grę na PlayStation, Xbox, Switch i PC w tym roku.” 

CEO Firestoke, Paul Farley, mówi: „Cieszę się, że w końcu możemy ogłosić Goons: Legends and Mayhem. Od razu wiedzieliśmy, że to gra hokejowa jak żadna inna, która przyciągnie zarówno nowych jak i doświadczonych graczy. Goons to właśnie taki tytuł. Było przyjemnością współpracować z zespołem RageCure przy tym projekcie. Są nie tylko ogromnymi fanami hokeja i gier, ale także świetnie się z nimi pracuje!” 

Goons: Legends and Mayhem zostanie wydane cyfrowo na Nintendo eShop na całym świecie w 2023 roku. 

Skusicie się na takie szaleństwo na lodzie? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz