fire-emblem-engage-alear-male-female-official-art

Właściciel zdjęcia: Intelligent Systems

Fire Emblem Engage tak popularne, że główny aktor głosowy nie może kupić kopii

Fire Emblem Engage jest już w sprzedaży od tygodnia i jest to bardzo popularna gra na Nintendo Switch. Jednak samo Fire Emblem Engage, jest tak popularne, że nawet główny aktor głosowy gry miał problem ze zdobyciem swojej kopii. 


Brandon Mclnnis gra męską wersję Aleara w Engage. Jest to całkiem spora rola. Niedawno aktor podzielił się na swoim Twitterze, swoimi trudnościami w zdobyciu edycji specjalnej „Divine Edition” na premierę. Technicznie rzecz biorąc gra jest tak popularna, że GameSpot notuje wynik nadmiernej sprzedaży. 


Mclnnis zamówił swoją specjalną edycję w lokalnym sklepie GameStop, ale problemy z dostawami sprawiły, że sklep miał mniej egzemplarzy niż chętnych na zakup. Przez taki rozwój sytuacji wielu chętnych Engagerów zanulowało swoje przedpremierowe zamówienia w ostatniej chwili, w tym ci, którzy osobiście pracowali nad grą. 

Oczywiście praca przy tworzeniu gry nie powinna dawać mu większych przywilejów w koleje po tytuł. Mclnnis wyjaśnił w swoich odpowiedziach, że w żadnym momencie nie wyciągał karty z rękawa w postaci „Czy wiesz kim jestem?”. Pozostał uprzejmy i miał pełno szacunku dla pracowników w tym trudnym okresie. 

Na szczęście jest to historia z happy endem. Chociaż aktor musiał zakupić cyfrową wersję gry, by móc zagrać jak najszybciej, w końcu zdobył swoją cenną kopię Divine Edition od sprzedawcy z eBay’a. 

Fire Emblem Engage jest dostępne w wersji cyfrowej w eShopie w cenie 249,80 zł. Expansion Pass, dodający więcej zawartości do gry kosztuje 120 zł. 

Na którą wersję gry się zdecydowaliście? Dajcie znać w sekcji komentarzy oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz