Kangurek Kao kolekcjonerska

Właściciel zdjęcia: Tate Multimedia

Zaprezentowano edycję kolekcjonerską gry Kangurek Kao

Kangurek Kao, długo oczekiwana kontynuacja platformówek akcji 3D, pojawi się już za tydzień. Ten tytuł jest wyjątkowo ważny dla polskiej widowni, ponieważ tworzy go polskie studio Tate Multimedia. Premiera gry odbędzie się 27 maja 2022.

Gra pojawi się w eShopie i w sprzedaży detalicznej, ale wydawca Tate Multimedia potwierdził, że współpracuje z Just For Games nad "edycją kaolekcjonerską". Będzie ona limitowana do 5000 egzemplarzy i zawierać będzie różne gadżety, a więcej szczegółów zostanie ujawnionych w późniejszym terminie. Planowana jest na 4 kwartał tego roku, więc trochę trzeba będzie poczekać. Poniżej informacja prasowa przedstawiająca zawartość edycji "kaolekcjonerskiej" oraz tweet od Just For Games .


  • Światowa premiera! Kangurek Kao - model bobble-head o średnicy 15 cm! Po raz pierwszy Kao ma swoją własną figurkę... i to w dodatku poruszającą się!
  • Odbijająca się piłka tak samo sprężysta jak kangur! Nie zatrzymasz jej! Włóż całą moc rękawic Kao do tej odbijającej się piłki o średnicy 10 cm! Jest MASYWNA!
  • 52-stronicowy artbook w twardej okładce, przedstawiający 20 lat franczyzy Kao... Odkryj wyjątkowe grafiki koncepcyjne i rysunki od pierwszej do najnowszej odsłony serii
  • Certyfikat autentyczności podpisany przez zespół Tate, twórcę wszystkich gier Kao.
  • I oczywiście sama gra w wersji fizycznej! (kartridż lub płyta, w zależności od wersji)


Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz