35a610ad00c10bb51497518ef4798e13

Właściciel zdjęcia: Motion Twin

Dodatek do Dead Cells "Return to Castlevania" ukaże się 6 marca

Podczas ostatniego Nintendo Direct, Motion Twin ujawniło datę premiery nadchodzącego DLC dla Dead Cells z 2018 roku. Ta nowa zawartość jest crossoverem z Castlevanią i pojawi się w przyszłym miesiącu. Dead Cells: Return to Castlevania zadebiutuje na Nintendo Switch 6 marca w cenie 40 zł. Wraz z tym ogłoszeniem pojawił się zwiastun ujawniający rozgrywkę, w dodatku znajdują się Richter Belmont, Alucard i inni. 

Zamówienia przedpremierowe na ten legendarny crossover są już dostępne na Nintendo Switch. Każdy kto dopiero ma zamiar rozpocząć przygodę z Dead Cells, może skorzystać z rabatów. Pakiet zawierający Dead Cells i Return to Castlevania DLC jest dostępny za 91 zł. Inny pakiet zawierający podstawową grę i wszystkie wydane DLC będzie dostępne za 128 zł. 

Richter i Alucard dodają naszemu bohaterowi kilka nowych zabawek i umiejętności, które pozwolą na szybkie rozprawienie się z groźnymi przeciwnikami. Będzie można używać niektórych ikonicznych broni z Castlevanii. 

Gracz jednak będzie potrzebował czegoś więcej niż wymyślne oręża do walki z niektórymi bossami w Dead Cells: Return to Castlevania, w tym Draculi, a nawet samej Śmierci, z którymi gracze będą mogli się zmierzy po raz pierwszy od 15 lat. W bitwach toczonych na dwóch nowych biomach, z mnóstwem nowych broni i przeciwników, gracze będą musieli użyć swoje spryty i uspokoić nerwy, aby osiągnąć zwycięstwo w walce z największymi wrogami ludzkości. 

Patrząc na poniższy materiał wideo widać, że DLC czerpie ogromną inspirację z Castlevania: Symphony of the Night. Lokacje, bossowie, a nawet sama muzyka zostały zapożyczone z tej kultowej serii i zaimplikowane do Dead Cells.

 
Dead Cells jest dostępne w Nintendo eShop w cenie 100 zł. Dodatek Return to Castlevania pojawi się 6 marca i będzie można je zakupić za 40 zł. 

Jesteście podekscytowani tym crossoverem Dead Cells i Castlevanii? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Super Mario 3D World + Browser's Fury w sklepach od 229.00zł
Electro.pl
229.00zł
Sprawdź
Media Expert
229.00zł
Sprawdź
Avans.pl
229.00zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz