Disney-Speedstorm

Właściciel zdjęcia: Gameloft

Disney Speedstorm prezentuje nowe wideo i szczegóły rozgrywki

Nadchodząca gra typu free-to-play z bohaterami Disneya od Gameloft, Disney Speedstorm została wstrzymana w grudniu ubiegłego roku. Nagle ogłoszono, że gra zostanie przesunięta na rok 2023. Nie przeszkodziło to jednak zespołowi deweloperskiemu w dzieleniu się nowymi szczegółami na temat projektu, a ich najnowsze informacje dotyczą Crew System. 


Speedstorm Crew pozwoli na rozszerzenie umiejętności kierowcy i gokarta, budując przed wyścigiem zespół klasycznych postaci Disneya. Każda postać ma swoje własne indywidualne zalety. Bonusy przyznawane przez ten wybór mogą zmieniać prędkość maksymalną gokarta, przyspieszenie, prowadzenie i boost, co dodaje warstwę taktyczną do każdego wyścigu. Funkcja ta była obecna podczas zeszłorocznej zamkniętej bety gry, ale Gameloft wprowadził od tego czasu pewne zmiany. Niektórzy członkowie załogi pozwolą zawodnikowi wystartować ze wspólną umiejętnością, podczas gdy inni „zwiększą ogólny poziom mocy unikalnej umiejętności Twojego zawodnika lub wspólnej umiejętności, którą zdobędzie podczas wyścigu”, zgodnie z informacjami na stronie internetowej gry.

 
Powyższy materiał wideo pokazuje całkiem dobry przykład tego, jak wygląda Crew System w akcji. Gameloft podzielił się również następującymi informacjami na temat tej mechaniki w swoim najnowszym wpisie na blogu Dev Diary: 

Od Mushu i Cri-Kee, po Boo i Roz, jest cała masa członków załogi Disneya i Pixara, których gracze mogą odblokować. Nowych członków załogi można zdobyć otwierając pudełka z nagrodami, które zdobywa się dzięki postępom w grze. Wyposaż załogę w odpowiednich zawodników, aby poprawić sobie statystyki.

Gameloft ogłosił, że w momencie premiery Crews, będzie można również wpływać na unikalne i wspólne umiejętności kierowcy. Chociaż nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat tego, co ten dodatek daje, wydaje się, że odnowiony system może dać przewagę już na starcie, a także będzie poprawiał jakość przedmiotów, które będą możliwe do zbierania po drodze. 

Nadal nie ma oficjalnej daty premiery dla Disney Speedstorm. Gra ma się ukazać w 2023 roku na Nintendo Switch.

Jesteście ciekawi tej gry free-to-play? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz