c4b5a71815eb1817733a82d6228a624751f8f4a3fbc6c3a4f69f81be1e114454

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Detective Pikachu Returns: Darmowe nagrody dla graczy na Nintendo Switch Online

Subskrybenci Nintendo Switch Online mogą zdobyć nowe darmowe nagrody związane z Detective Pikachu Returns. Pierwsza fala wystartowała 28 września i zawiera pięć różnych obrazków Detektywa Pikachu, które można zdobyć za 10 punktów Platinum każdy. Dostępne jest również pięć różnych teł i pięć ramek, które można zdobyć za 5 punktów Platinium każdy. Kolejne fale będą wydawane każdego czwartku o godzinie 20:00 czasu polskiego do 26 października. Przypuszcza się, że przyszłe fale będą zawierać inne postaci z gry, takie jak Tim Goodman i Growlithe, ale fani będą musieli poczekać, żeby się przekonać. 


Poniżej znajdują się obrazy niektórych nowych ikon 

detective-pikachu-returns-icons


Detective Pikachu Returns trafi na Nintendo Switch już 6 października. Jest to kontynuacja gry z 2019 roku na konsolę Nintendo 3DS, w której Detektyw Pikachu i Tim Goodman ponownie współpracują, rozwiązując różne zagadki. Para wciąż próbuje odkryć tajemnicę związaną z zaginięciem Harry’ego Goodmana, który jest zarówno ojcem Tima, jak i byłym partnerem Pikachu. The Pokémon Company już zaznaczyło, że gra nie będzie miała takiego samego zakończenia jak film, jednak szczegóły fabuły są tajemnicą.

W tym miesiącu serwis ComicBook miał okazję porozmawiać z reżyserem gry Yasunorim Yanagisawą. W wywiadzie Yanagisawa został zapytany o potencjalną trzecią grę z serii. Yanagisawa powiedział, że gra będzie miała „ciekawy moment zakończenia historii Tima i Detektywa Pikachu, ale istnieje chęć rozwijania dalszej opowieści o Detektywie Pikachu.” Wydaje się to sugerować, że zakończenie gry nie będzie tak jednoznaczne, jak to miało miejsce w filmie aktorskim. Na szczęście, gra zostanie wydana już w przyszłym tygodniu, więc fani nie będą musieli długo czekać, aby dowiedzieć się, jak to się wszystko potoczy. 

Nowe ikony z Detective Pikachu Returns to nie jedyna rzecz, na którą mogą liczyć subskrybenci Nintendo Switch Online. Wczorajszy wieczór przyniósł również premierę klasycznej gry z GameBoy Advance, Kirby & the Amazing Mirror. Ta gra to dopiero dwunasty tytuł dostępny w aplikacji GBA w ramach usługi Nintendo Switch Online. Podobnie jak wszystkie inne gry z GBA dostępne w usłudze Nintendo Switch Online, Kirby & the Amazing Mirror jest dostępny tylko dla abonentów, którzy wykupili pakiet Expansion Pack. W momencie premiery gra oferowała tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Wersja na Switch również zachowuje ten tryb, ale teraz gracze mogą cieszyć się nim lokalnie lub online. Teraz kiedy Kirby & the Amazing Mirror jest dostępny w aplikacji, jest bardzo prawdopodobne, że wkrótce zobaczymy Kirby: Nightmare in Dream Land. Gra ta została wydana na GBA w 2002 roku i była remakiem tytułu z NES, Kirby’s Adventure, który również jest dostępny w ramach usługi Nintendo Switch Online. 

Czy jesteście zadowoleni z tych nowych prezentów w ramach Nintendo Switch Online? Czy planujecie zakup Detective Pikachu Returns w przyszłym tygodniu?

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz