princess-peach-switch

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Czy Bowser to przystojny książę? GameXplain odkrywa tajemnice nowej gry z Peach!

Nintendo zamierza utrzymywać szczegóły dotyczące swojej nowej gry spin-offu z serii Super Mario, skupionej na Księżniczce Peach, w tajemnicy do „późniejszej daty”, ale nowa teoria może ujawnić, co firma ma w zanadrzu. Większość teorii koncentruje się wokół otoczenia przedstawionego w zwiastunie gry Księżniczki Peach. 


Debiutująca w 1985 roku, jak większość kluczowych elementów tej serii, Księżniczka Peach jest najbardziej znana jako damo w opałach w grach z serii Super Mario, chociaż niektóre części pozwoliły jej na większe zaangażowanie. Warto wspomnieć, że w 2006 roku ukazała się gra Super Princess Peach, w której Bowser zmienia swoje zwykłe plany i porwał braci Mario, zmuszając Peach do bycia jedynym bohaterem. Gra ta jest uważana za ukryty klejnot w bibliotece Nintendo DS, a niektórzy fani mają nadzieję na kontynuację. Podczas czerwcowego Nintendo Direct w 2023 roku Nintendo w końcu spełniło ich życzenie fanów tej produkcji, ale nie pokazało zbyt wiele z tej nowej gry. 

GameXplain założony po raz pierwszy w 2009 roku, stał się popularnym medium wśród publikacji poświęconych grom wideo, znany z analizowania nowych zwiastunów gier i tworzenia teorii. W niedawnym 40-sekundowym filmie na TikToku postanowiono stworzyć teorię na temat tego, o czym może traktować nowa gra z Księżniczką Peach. Według GameXplain, gra może być inspirowana filmem „Piękna i Bestia” z 1991 roku. Ten film znacząco kontynuował tendencję w Disneyu, polegającą na nadawaniu większej autonomii swoim księżniczkom, a Nintendo pokazuje gotowość do tego w swoich innych ogłoszeniach Directowych, więc ta teoria nie wydaje się być zbyt prawdopodobna. 

Jako dowód, GameXplain zauważył podobieństwa w projekcie rynku wioski do tego z filmu, a także szczegół polegający na tym, że Peach nosi wstążkę we włosach, tak jak Bella. Zwraca również uwagę na zamek widoczny później w zwiastunie, który jest pokazany jako pokryty cierniami, zauważając, że motyw cierni był także częsty w filmie. Teoria kończy się sugestią, że Bowser może być przystojnym księciem, który został przemieniony w potwora, co wskazuje na jego potencjalną rolę w tej oczywistej sztuce teatralnej. Nintendo wcześniej kilkukrotnie rozbudowywało postać Bowsera, między innymi w ostatnim filmie Super Mario Bros., więc ta koncepcja wpisuje się w ten wzorzec, jeśli jest prawdziwa. 

Niezależnie od tego, co się wydarzy w tej nowej grze, będzie interesujące zobaczyć, jak Peach otrzymuje swoją drugą grę solową po prawie dwudziestu latach. Tan ruch ma też sens, biorąc pod uwagę charakterystykę z filmu Super Mario Bros., a także sukces tego filmu. Być może Nintendo po prostu chce kontynuować to, co sprawdziło się na dużym ekranie i zjednoczyć markę. 

Nowa gra z serii Super Mario skupiona na Księżniczce Peach ma zadebiutować na Nintendo Switch w 2024 roku. 

Czekacie na solowy powrót Peach? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz