maxresdefault  1

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Cztery kolejne tytuły dołączyły do biblioteki Mega Drive w usłudze NSO

Najnowszymi tytułami w usłudze subskrypcyjnej Nintendo Switch Online, które zostały przedstawione w zwiastunie poniżej są Golden Axe II, Virtua Fighter 2, Alien Storm oraz Columns. 


O ile biblioteki gier NES i SNES są dostępne w ramach standardowego członkostwa w Switch Online, tak już tytuły z Mega Drive/Genesis i Nintendo 64 są dostępne tylko dla graczy, którzy subskrybują Expansion Pack. 

Poniżej opisy gier:


Golden Axe II 


Akcja Golden Axe II rozgrywa się trzy lata po bitwie ze złym gigantem Death Adder. Teraz nikczemny imperator Dark Guld uzyskuje moc legendarnego Golden Axe i prowadzi klan demonów na podbój świata. Dołącz do bohaterów Axa, Tyrisa i Giliusa na przygodę z mieczem i czarami, wyruszając na przygodę z mieczem i czarami do dziwnego świata zamieszkanego przez czarodziejów, jaszczuroludzi i minotaury, aby zakończyć rządy terroru Dark Gulda.
Golden axe ii
SEGA

Alien Storm 


W grze Alien Storm okrutny obcy gatunek najeżdża na Ziemię, a powstrzymać go mogą nieustraszeni Alien Busters! Wybierz jednego z trzech bohaterów – Garth, twardziel władający bazooką, Karen, samotna wilczyca z miotaczem ognia i Scooter, robot z elektromagnetycznym biczem – i zneutralizuj obce niebezpieczeństwo, solo lub z przyjacielem, w tym porcie gry zręcznościowej od zespołu odpowiedzialnego za Golden Axe. 

Alien-Storm-Title-Screen-560x448
SEGA

Columns 


Zakochaj się w klasycznej grze logicznej Columns, wciągającej grze logicznej ze spadającymi elementami, wysadzonymi błyszczącymi klejnotami. Łącz klejnoty w poziomych, pionowych lub skośnych liniach, aby je usunąć i poprawić swój rekord. Ponadto możesz grać w kilku różnych trybach, w tym w dwuosobowym Doubles i Flash Columns. 

columns
SEGA

Virtua Fighter 2 


Wejdź na ring w Virtua Fighter 2. Wybierz jednego z wielu zawodników takich jak Akira, Jacky, Sarah, Jeffray i Wolf – każdy z nich to mistrzowie różnych stylów takich jak bajiquan, jeet kune do, pankration czy pro wrestling – i rzuć się w wir walki, aby zdobyć tytuł najlepszego zawodnika na świecie. 

5610titlescreen
SEGA
Będziecie ogrywać te klasyki? Dajcie nam znać sekcji komentarzy oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz