maxresdefault  1

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Cztery kolejne tytuły dołączyły do biblioteki Mega Drive w usłudze NSO

Najnowszymi tytułami w usłudze subskrypcyjnej Nintendo Switch Online, które zostały przedstawione w zwiastunie poniżej są Golden Axe II, Virtua Fighter 2, Alien Storm oraz Columns. 

O ile biblioteki gier NES i SNES są dostępne w ramach standardowego członkostwa w Switch Online, tak już tytuły z Mega Drive/Genesis i Nintendo 64 są dostępne tylko dla graczy, którzy subskrybują Expansion Pack. 

Poniżej opisy gier:

Golden Axe II 


Akcja Golden Axe II rozgrywa się trzy lata po bitwie ze złym gigantem Death Adder. Teraz nikczemny imperator Dark Guld uzyskuje moc legendarnego Golden Axe i prowadzi klan demonów na podbój świata. Dołącz do bohaterów Axa, Tyrisa i Giliusa na przygodę z mieczem i czarami, wyruszając na przygodę z mieczem i czarami do dziwnego świata zamieszkanego przez czarodziejów, jaszczuroludzi i minotaury, aby zakończyć rządy terroru Dark Gulda.
Golden axe ii
SEGA

Alien Storm 


W grze Alien Storm okrutny obcy gatunek najeżdża na Ziemię, a powstrzymać go mogą nieustraszeni Alien Busters! Wybierz jednego z trzech bohaterów – Garth, twardziel władający bazooką, Karen, samotna wilczyca z miotaczem ognia i Scooter, robot z elektromagnetycznym biczem – i zneutralizuj obce niebezpieczeństwo, solo lub z przyjacielem, w tym porcie gry zręcznościowej od zespołu odpowiedzialnego za Golden Axe. 

Alien-Storm-Title-Screen-560x448
SEGA
Super Mario 3D World + Browser's Fury w sklepach od 229.00zł
Electro.pl
229.00zł
Sprawdź
Media Expert
229.00zł
Sprawdź
Avans.pl
229.00zł
Sprawdź

Columns 


Zakochaj się w klasycznej grze logicznej Columns, wciągającej grze logicznej ze spadającymi elementami, wysadzonymi błyszczącymi klejnotami. Łącz klejnoty w poziomych, pionowych lub skośnych liniach, aby je usunąć i poprawić swój rekord. Ponadto możesz grać w kilku różnych trybach, w tym w dwuosobowym Doubles i Flash Columns. 

columns
SEGA

Virtua Fighter 2 


Wejdź na ring w Virtua Fighter 2. Wybierz jednego z wielu zawodników takich jak Akira, Jacky, Sarah, Jeffray i Wolf – każdy z nich to mistrzowie różnych stylów takich jak bajiquan, jeet kune do, pankration czy pro wrestling – i rzuć się w wir walki, aby zdobyć tytuł najlepszego zawodnika na świecie. 

5610titlescreen
SEGA
Będziecie ogrywać te klasyki? Dajcie nam znać sekcji komentarzy oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Mario Kart 8 Deluxe w sklepach od 213.59zł
Media Expert
213.59zł
Sprawdź
Avans.pl
219.31zł
Sprawdź
Electro.pl
219.31zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz