cyberpunk-2077

Właściciel zdjęcia: CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 potwierdzony na Nintendo Switch

Dziś do mediów trafiła wiadomość, która wstrząsnęła światem graczy. Studio CD Projekt RED oficjalnie potwierdziło, że ich najnowsze dzieło - Cyberpunk 2077 - ukaże się na Nintendo Switch już 20 grudnia tego roku. Jest to z pewnością wiadomość, która ucieszy wszystkich posiadaczy konsoli Nintendo, ale jak twierdzą twórcy gry, konwersja na Switcha nie była łatwym zadaniem.


Firma CD Projekt RED była zawsze znana z jakości swoich produkcji oraz dbałości o szczegóły. Jednak w przypadku konwersji CyberPunka 2077 na Nintendo Switch studio musiało pójść na wiele kompromisów, aby zapewnić graczom optymalną jakość i płynność rozgrywki. Z jednej strony konsola Nintendo Switch oferuje niesamowitą mobilność i wygodę gry w podróży, z drugiej strony jednak ograniczenia techniczne tej konsoli wymuszają wiele zmian w grze.

Jak podkreślają twórcy, proces konwersji był bardzo trudny i wymagał wiele pracy oraz czasu. Studio musiało zredukować ilość szczegółów w grze oraz zmniejszyć poziom detali, aby zapewnić płynność rozgrywki w 30 klatkach na sekundę. Jednocześnie musiało dbać o to, aby zachować klimat oraz głębię fabuły gry, które są nieodłącznym elementem każdej produkcji od CD Projekt RED.
qg3bntjmuqwjh5zltbxh
Wydanie CyberPunka 2077 na Nintendo Switch to kolejny krok w rozwoju tej gry. Po udanej konwersji Wiedźmina III na konsolę Nintendo Switch, prędzej czy później musiała nastąpić konwersja CyberPunka 2077. Oczekiwania graczy są bardzo duże, ale twórcy gry zapewniają, że zadbali o to, aby gra działała jak najlepiej na konsoli Nintendo Switch i zaoferowała graczom niesamowite wrażenia.

Wydanie gry na konsolę Switch to także kolejny krok w ekspansji CD Projekt RED na rynku konsolowym. Studio już teraz cieszy się dużą popularnością wśród graczy na PC oraz na konsolach PlayStation i Xbox. Wydanie gry na konsolę Nintendo Switch to kolejny krok w rozwoju firmy, który pozwoli na dotarcie do jeszcze szerszej grupy graczy.

Wydanie CyberPunka 2077 na konsolę Nintendo Switch to wydarzenie, na które czekają miliony graczy na całym świecie. To także dowód na to, że studio CD Projekt RED nie boi się wyzwań i potrafi sprostać nawet największym trudnościom. Premiera gry już niedługo, więc warto zacząć przygotowania do wirtualnej przygody w świecie CyberPunka 2077 na konsoli od wielkiego N.
gzpvwt8kcl0dmlbvtlgh
Zaskoczyła was ta informacja? Planujecie sprawić sobie taki prezent świąteczny? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz