35thanniversary

Właściciel zdjęcia: Capcom

Capcom rozpoczął obchody 35-lecia Mega Mana od ujawnienia loga

W tym roku duża ilość klasycznych franczyz growych celebruje swoje okrągłe rocznice, do tego legendarnego grona dołączył niebieski robot Mega Man (Rockman).


17 grudnia 2022 roku przypada już 35 rocznica powstania tej ikonicznej postaci. W związku z tym, Capcom ujawnił oficjalne japońskie logo oraz koszulkę powstałą w kolaboracji z wojskową marką odzieżową Avirex. T-shirt można zakupić za pośrednictwem oficjalnego japońskiego sklepu internetowego, który oferuje międzynarodową wysyłkę.
avirexcapcom
Tej zimy koszulki trafią do sprzedaży w Japonii w cenie 6 490 jenów (ok. 224 złote) w rozmiarach od M do 2XL w białym lub czarnym kolorze. Nadruk z przodu jest w stylu klasycznego Mega Mana – zawiera sprite’y Mega Mana i Proto Mana. Na tyle koszulki znajduje się 8-bitowe logo Avirex wraz z obecnym rocznicowym logiem. loga

Capcom zaprezentował również oś czasu, na której znajdują się rocznicowe loga, ukazujące się na przestrzeni lat. W obecnym logo postawiono na retro minimalistyczny design, co jest sporym kontrastem w kontekście poprzedniego loga z okazji 30-lecia serii.
35thanniversarylogos
Najnowszą produkcją z serii Mega Man będzie kolekcja gier Mega Man Battle Network Legacy Collection, która wyjdzie na Nintendo Switch w 2023 roku. Chcielibyście zobaczyć coś jeszcze z okazji 35 lat Mega Mana? Dajcie znać w komentarzach!

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz