1-1695121296229

Właściciel zdjęcia: Outright Games / BBC Studios

Bluey: The Videogame - Świat Bluey na Nintendo Switch

Outright Games nawiązało współpracę z BBC Studios, aby przynieść Bluey: The Videogame na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu.


Gra ta oparta jest na nagradzanym nagrodą Emmy i BAFTA światowym serialu telewizyjnym, który ma w roli głównej uroczego i niezmordowanego psa rasy Blue Heeler o imieniu Bluey, który mieszka z Mamą, Tatą i swoją młodszą siostrą Bing. Podobnie jak każde dziecko w jej wieku, Bluey lubi bawić się w gry i wykorzystuje swoją nieograniczoną energię do zabawy w te, które rozwijają się często w nieprzewidywalny i zabawny sposób. 

Gra zawiera głosy z angielskiego dubbingu serialu w tym David McCormack czy Melanie Zanetti. Będziecie mieli okazję zanurzyć się w świat Bluey, ze znanymi miejscami takimi jak dom Bluey, który został wiernie odtworzony w tej interaktywne przygodzie. 

Dzięki rozgrywce opartej na fabule epizodycznej, możecie wsiąść udział w aktywnościach, które czerpią inspirację z ulubionych momentów fanów z serialu, a także z nowej czteroczęściowej fabuły stworzonej we współpracy z Artax Games, BBC Studios i producentami serialu w Ludo Studio. 

Gra została zaprojektowana z myślą o elastyczności, dzięki czemu możecie eksplorować ja we własnym tempie i przechodzić miedzy misjami fabularnymi a aktywnościami w dowolnym momencie. Do czterech graczy będzie mogło wcielić się w postacie Bluey, Bingo, Mamę i Tatę, biorąc udział w minigrach. W grze są również dostępne nagrody do odblokowania, takie jak nowe kostiumy, naklejki, całe odcinki i lokalizacje.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z BBC Studios jako zupełnie nowym partnerem licencyjnym dla Outright Games i pomocą w rozszerzeniu fenomenalnego świata Bluey na rynek gier wideo” – entuzjastycznie wyraża się Stephanie Malham, dyrektor operacyjny Outright Games. 

Naszym celem zawsze jest tworzenie gier, które mogą służyć jako punkt wejścia do świata gier wideo i niektórych z najważniejszych franczyz rozrywkowych na świecie, takich jak Bluey. To dla nas ogromna przyjemność ożywić świat Bluey poprzez poziom interaktywności, który nigdy wcześniej nie był widziany i zapewniamy, że gra będzie dostępna i przyjemna dla osób w każdym wieku. Wiemy, że fani z całego świata będą zachwyceni”. 

Kevin Jorge, szef działu gier w BBC Studios, dodaje: „Jesteśmy zachwyceni współpracą z Outright Games nad pierwsza grą wideo z Bluey. Dla nas bardzo ważne jest uchwycenie esencji zabawy i gier, które stanowią punkt centralny serialu. Wiemy, że fani będą podekscytowani możliwością odkrywania świata Bluey i dołączenia do szalonych przygód rodziny Heeler”. Bluey: The Videogame zostanie wydane w wersji fizycznej oraz w formie elektronicznej w sklepie Nintendo eShop na Nintendo Switch w cenie 180 zł na całym świecie 17 listopada 2023 roku. 

Jak myślicie, interaktywna przygoda w świecie Bluey może przyciągnąć nowych graczy do gier wideo? 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz