maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Blisko dwadzieścia różnych tytułów na listopadowym Indie World Showcase

W najbliższych miesiącach na Nintendo Switch pojawi się mnóstwo nowych tytułów indie. W tym roku Indie World Showcase ujawniło szeroki wachlarz tytułów, od sportowych rpgów i gier logicznych po przerażające deckbuildingi.  Oto krótkie podsumowania każdego tytułu pokazanego na Nintendo Indie World Showcase 2022.A Little to the Left: Uporządkuj przedmioty domowe w tej grze logicznej z ponad 75 zagadkami, z których każda ma szereg rozwiązań. Uważaj na psotnego kota, który lubi rozrabiać. 

A Little to the Left jest już dostępne w Nintendo eShop za 69,99 zł.


Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly: Coffee Talk powraca w drugim epizodzie, w którym wcielisz się w baristę własnej kawiarni. Poznaj obsadę ekscentrycznych postaci i zaparz dla każdego filiżankę kawy zgodną z ich upodobaniem i sercem. 

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly ukaże się na Nintendo Switch wiosną 2022 roku. 


Wobbledogs Console Edition: W tym niezobowiązującym sandboxie z symulacją zwierząt w 3D gracze opiekują się swoją osobistą hodowlą gibkich, mutujących psiaków. 

Wobbledogs Console Edition ukaże się na Nintendo Switch 17 listopada 2022 roku. Zamówienia przedpremierowe już są dostępne na Nintendo eShop i My Nintendo Store. 

Inscryption: W tej mieszance deckbuildingu i rougelikowych gatunków, rozwiązuj zagadki w stylu escape-room w tym przerażającym liście miłosnym do gier wideo. 

Inscryption ukaże się na Nintendo Switch 1 grudnia 2022 roku. 

GOODBYE WORLD: Śledź historię dwóch przyjaciół i twórców gier niezależnych, Kanii i Kumade, którzy szukają świetnego pomysłu na kolejną grę. Graj w poziomy inspirowane stylem retro platformerów logicznych, śledząc codzienne zmagania dwójki przyjaciół. Czy ich przyjaźń przejdzie próbę tych wyzwań? 

GOODBYE WORLD ukaże się na Nintendo Switch pod koniec listopada 2022 roku. 

WORLD OF HORROR: Zmierz się z tajemnicami i złowrogimi legendami japońskiego folkloru w tej 1-bitowej grze RPG z gatunku roguelite horror. 

WORLD OF HORROR ukaże się na Nintendo Switch latem 2023 roku. 

Dordogne: Wciel się w postać Mimi, dziewczynki, która powraca do domu swojej zmarłej babci w regionie Dordogne we Francji i poznaj to miejsce zarówno w teraźniejszości jak i w przeszłości. Poznaj jej historię rodzinną i relację z nieżyjącą babcią poprzez serię listów i wypełnij dziennik Mimi zdjęciami, przedmiotami i słowami, aby zachować wspomnienia z dzieciństwa. 

Dordogne pojawi się na Nintendo Switch wiosną 2023 roku. 

Desta: The Memories Between: Baw się w krainie snów Desta w turowej, strategicznej grze typu roguelike połączonej z rozgrywką w zbijaka. Podróżuj po kranie snów wypełnioną rozsianymi dawno zapomnianych miejsc i twarzy z minionych dni, gdzie każda gra w dwa ognie może zmienić bieg rozmów. 

Desta: The Memories Between zostanie wydane na Nintendo Switch na początku 2023 roku. 

Venba: Wciel się w postać emigrantki, hinduskiej matki w latach 80-tych, która poprzez gotowanie łączy się ze swoim południowoindyjskimi korzeniami. W tej pogodnej narracyjnej grze o gotowaniu przeżyjesz historię miłości i straty poprzez rozmowy, przywracanie rodzinnych przepisów. Całość oprószona jest ścieżką dźwiękową inspirowaną indyjskimi musicalami. 

Venba ukaże się na Nintendo Switch wiosną 2023 roku. 

Aka: Wciel się w postać Aka, emerytowanego wojownika, który dąży do odnalezienia wewnętrznego spokoju w tej małej grze z otwartym światem. Pielęgnuj rodzimą faunę, buduj schronienie, wytwarzaj przedmioty, karm małe smoki na tle majestatycznego krajobrazu wyspy. Różne zadania czekają na Ciebie, aby ostatecznie spotkać się z fuchami przeszłości Aka. 

Aka ukaże się na Nintendo Switch 15 grudnia 2022 roku. 

Pepper Grinder: Wciel się w postać okradzionej poszukiwaczki skarbów Pepper, która wierci w poszukiwaniu tego, co zostało jej skradzione w tej przygodowej grze akcji.  Za pomocą swojego wiertła przebijaj się przez kolorowo animowany teren, aby móc odblokować nowe wiertła, które zwiększą chaos i pomogą rozwiązać sprytne zagadki. Zbieraj skarby, a następnie je spieniężaj, aby podnieść poziom Pepper. Otwieraj nowe ścieżki na mapie świata i zdobywaj kolekcjonerskie figurki do swojej galerii. 

Pepper Grinder ukaże się na Nintendo Switch w 2023 roku. 

WrestleQuest: Pokonaj swoją drogę w tej ostatecznej przygodzie z pro wrestlingiem, w której po raz pierwszy połączono mechanikę RPG z wrestlingiem. 

WrestleQuest ukaże się na Nintendo Switch w maju 2023 roku. 

Storyteller: Zagraj w ten wielokrotnie nagradzany tytuł, w którym gracze opowiadają ikoniczne historie poprzez osobliwe rozwiązania. 

Storyteller ukaże się na Nintendo Switch ekskluzywnie 23 marca 2023 roku. 

Rogue Legacy 2: Żadna przygoda nie jest taka sama w tym sequela gry roguelite. Zbieraj skarby i ulepszania oraz rozbudowuj swój zamek, aby zapewnić dziedzictwo swoim następcom. Każde ulepszenie przechodzi na Twoich potomków, którzy mają swoje własne cechy i umiejętności. Wydanie na Nintendo Switch będzie zawierać również aktualizację Fabled Heroes, dodając nową treść, w tym dziesiątki nowych podklas i przedmiotów. 

Rogue Legacy 2 jest już dostępne na Nintendo Switch na eShopie w cenie 100 zł. 

A Space for the Unbound: Poznaj miłosną historię chłopca i dziewczynki obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami w grze przygodowej z pixelartową grafiką, której akcja dzieje się pod koniec lat 90-tych w wiejskiej Indonezji. Kiedy tajemna moc zagraża ich istnieniu, muszą eksplorować swoje miasto, aby odkryć tajemnice, zmierzyć się z końcem świata i być może dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem. 

A Space for the Unbound ukaże się na Nintendo Switch 19 stycznia 2023 roku. 

Curse of the Sea Rats: Przeżyj awanturniczą przygodę z pirackim szczurami w tej ręcznie zaanimowanej, bogatej w historię przygodowej grze akcji. 

Curse of the Sea Rats wydane będzie na Nintendo Switch na początku 2023 roku. 

Once Upon a Jester: Wciel się w rolę dwójki najlepszych przyjaciół Soko i Jestera, którzy kombinują jak ukraść królewski diament. Jednak, żeby tego dokonać, potrzebują zaproszenia do udziału w słynnym królewskim spektaklu teatralnym. Przeżyj szaloną i kapryśną podróż przez fantastyczne królestwo pełne głupkowatych postaci i jeszcze głupszych spektakli. 

Gra Once Upon a Jester jest już dostępna na Nintendo eShop w cenie 50 zł. 

Botany Manor: Wciel się w Arabellę Green, emerytowaną botaniczką, która jest właścicielką XIX-wiecznego dworku. Rozwiązuj roślinne zagadki, dbając o ogrody otaczające dwór. Dowiedz się więcej o Arabelli badając wycinki z gazet i listy znajdujące się w okolicy dworu. 

Botany Manor ukaże się na Nintendo Switch w 2023 roku. 

Sports Story: Sprawdź swoje umiejętności sportowe w tej nowej grze RPG. Pnij się po szczeblach kariery sportowej, grając w golfa, tenisa, piłkę nożną i wiele więcej. Kiedy nie walczysz na korcie, możesz zwiedzać liczne lochy, opuszczone ruiny lub zagadkowe Wildlands. Jeśli nie masz ochotę na zwiedzanie udaj się do centrum handlowego i obcuj z jego codziennymi atrakcjami i minigrami. 

Sports Story zostanie wydane na Nintendo Switch w grudniu 2022 roku. 

Blanc: Poznaj monochromatyczny świat Blanc wcielając się w jelonka i młodego wilczura w kooperacyjnej przygodzie. Pokonuj przeszkody na mroźnym terenie i wykorzystuj swoje mocne strony w dążeniu do powrotu do domu w lokalnej lub sieciowej kooperacji. 

Blanc ukaże się ekskluzywnie na Nintendo Switch 14 lutego 2023 roku. Zamówienia przedpremierowe można składać już na Nintendo eShop i My Nintendo Store. 

ONI: Road to be the Mightiest Oni: Wciel się w demona Kuuta, który wyzwał kiedyś japońskiego bohatera do walki i został pokonany. W końcu przybył na wyspę Kisejima. On i jego partner Kazemaru, pokonali swoją mękę, jako jedność, zyskując nowe siły. W tej przygodowej grze 3D będziesz musiał pokonać pradawne demony czające się na rozległych łąkach i w bujnych lasach. 

ONI: Road to be the Mightiest Oni ukaże się na Nintendo Switch 9 marca 2023 roku. 

Have a Nice Death: Przemierzaj generowane działy Death Inc. Jako sama Śmierć. Poluj na nieuczciwych pracowników, którzy zgarnęli zbyt wiele dusz w tym ręcznie rysowanym roguelike’u akcji 2D. Korzystaj z arsenału broni, zaklęć i specjalnych klątw. 

Have a Nice Death ukaże się na Nintendo Switch 22 marca 2023 roku. Zamówienia przedpremierowe można składać już na Nintendo eShop i My Nintendo Store. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz