G2

Właściciel zdjęcia: THQ Nordic

Bezimienny będzie dalej walczył na Switchu?

Switchowy Gothic w pudełku dotarł do większości nabywców. Jeśli nie jesteś jednym z nich, to niewykluczone, że będziesz zmuszony czekać na drugą partię obiecaną przez THQ. Samo istnienie drugiego rzutu podpowiada, że wydanie cieszy się popularnością, co oczywiście rodzi nadzieje na kontynuacje przygód Bezimiennego na konsoli Nintendo.

Jeszcze dziś rano pojawiła się nasza recenzja - TUTAJ - a wnikliwi fani już dostrzegli kilka rzeczy na stronie THQ. Poniższe zdjęcia należy traktować jako PLOTKĘ, gdyż oferta szybko została zdjęta, ale trzeba przyznać, że wyglądają dość wiarygodnie.
9e04b9ec-49f1-4efe-872c-4d0fd2e8292b

Na oficjalne potwierdzenie THQ przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale data 29 listopada pewnie ucieszy większość. Do tego czasu spokojnie powinni przejść pierwszą odsłonę. W oczy rzuca się większa cena względem jedynki, ale dwójka jest znacznie obszerniejsza i zapewne przyjdzie w pakiecie z cenionym dodatkiem Noc Kruka.

Jeśli ktoś nas wszystkich skutecznie wkręca, to podziwiam za nadmiar czasu i dbałość o detale.
IMG 1286

Jeśli plotki się potwierdzą, to dajcie znać, czy jesteście zainteresowani tym wydaniem. Chociaż żyjemy w Polsce, więc lepszym pytaniem byłoby - ile sztuk bierzecie? Moje końcowe słowa w porannym tekście mogą okazać się prorocze:

 … A jeśli wyszła pierwsza część, jeśli wcześniej dostaliśmy Risena, to jakieś szanse na opus magnum Piranha Bytes i powrót do tego świata są. Oby! 


Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz