maxresdefault  3

Właściciel zdjęcia: The Retro Room Games

Batty Zabella to nowa komedia grozy na Game Boy

Gracze, którzy poszukują smaku nostalgii, znajdą wiele dla siebie w Batty Zabella, nowej komediowo horrorowej przygodówce, która właśnie się ukazała na konsoli Nintendo Game Boy. Gra stworzona przez niezależne studio deweloperskie The Retro Room Games, która z pewnością przywróćcie dobre, old schoolowe wrażenie, jakie zawsze towarzyszą przy graniu w retro gry. 


W Batty Zabella gracze będą mieli okazję wyruszyć w przygodę, która łączy w sobie elementy horroru i komedii. Będą musieli zbadać teren wokół domu, aby odkryć jego tajemnice, jednocześnie słuchając uwag i sarkastycznych komentarzy Batty Zabelli, które urozmaicą rozgrywkę. 

Gracze będą musieli pomóc protagonistce uratować swoją rodzinę, gdy ta będzie próbowała pozbyć się duchów. Oczywiście, nie zawsze będzie zadowolona z tego co musi zrobić, stąd też wspomniany wcześniej sarkazm. Biorąc pod uwagę, jak mroczne i ponure wydają się tereny wokół domu na podstawie trailera, można zrozumieć, dlaczego jest ona niechętna do wykonania swoich zadań. 

 
Jeśli macie ochotę dołączyć do zabawy, to możecie to zrobić, kupując Batty Zabella na oficjalnej stronie internetowej. Gra kosztuje 44,99 $ (ok. 187 zł) i zawiera kartridż z grą, pudełko oraz kolorową instrukcję. Możecie również dołączyć do społeczności fanów na oficjalnym Twitterze autorów. Powyżej film z gry.
batty-zabella-game-boy-out-now-cover jpg 820
Znacie inne nowe tytuły na klasyczne platformy? Podzielcie się swoimi znaleziskami w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz