maxresdefault

Właściciel zdjęcia: Bandai Namco

Bandai Namco organizuje Pac-Man 99 Challenge

Bandai Namco ogłosiło w dniu dzisiejszym, że PAC-MAN 99 zostało już pobrane ponad 9 milionów razy na Nintendo Switch i ujawniło szczegóły odnośnie nadchodzącego wydarzenia PAC-MAN 99 Challenge, w którym popularni twórcy zmierzą się ze swoimi fanami. Tegoroczny Challenge rozpocznie się, jako turniej online, a ostatecznie zakończy się niebawem ogłoszonym rzeczywistym eventem, w którym uczestniczący twórcy wraz z najlepszymi graczami rozegrają finał przed publicznością na żywo. PAC-MAN 99 Challenge rozpocznie się w sobotę 7 stycznie 2023 roku i będzie odbywał się w każdą kolejną sobotę aż do 28 stycznia.

PAC-MAN 99 to zawody esportowe, w których twórcy i ich społeczności zmierzą się, by sprawdzić którzy widzowie są najlepsi. Podczas każdego weekendowego turnieju jeden twórca będzie rzucał wyzwanie swoim widzom w dziesięciu meczach, w celu ustalenia, kogo zwerbować do swojej drużyny. Zawodnicy będą zdobywać punkty w zależności od ich miejsca po każdym meczu, a 23 najlepszych graczy zostanie zrekrutowanych do drużyny finałowej. Pięciu graczy będzie rywalizować osobiście podczas trwania eventu, podczas gdy pozostali gracze będą wspierać swoich reprezentantów online. W turnieju mogą brać jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Zobacz, jak wygląda nadchodzące wydarzenie w poniższym trailerze:
Dostępny ekskluzywnie na Nintendo Switch, PAC-MAN 99 wprowadza klasyczną rozgrywkę z oryginalnego PAC-MANa wraz z nową mechaniką gry battle royale dla 99 graczy naraz. W grze gracze muszą zjeść jak największą ilość duszków, by móc spowolnić przeciwników za pomocą Jammera.

PAC-MAN 99 będzie miał wyprzedaż w Nintendo eShop od 2 do 20 listopada, z 35% zniżką na Mode Unlock oraz 50% na Deluxe Pack. 

Co sądzicie o takim sposobie celebracji sukcesu gry? Chcielibyście wziąć udział w takim wydarzeniu? Podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz