maxresdefault  3

Właściciel zdjęcia: Future Tech Lab

Anulowana gra na Nintendo Switch zostanie wydana w przyszłym tygodniu

Anulowana wcześniej gra na Nintendo Switch nie jest już anulowana i faktycznie ukaże się w przyszłym tygodniu, 23 marca. Jeśli ta kolej rzeczy brzmi dziwnie, to dlatego, że tak jest. Nieczęsto zdarza się, że gra zostaje anulowana, a następnie zostaje przywrócona. Jeszcze rzadziej się zdarza, że gra ukazuje się mniej więcej cztery lata po anulowaniu. To kawał czasu, który właśnie dobiega końca. 


Gra o której mowa, nosi nazwę Song of Memories, która obecnie jest dostępna tylko na PS4 i PC. Zadebiutowała jeszcze w 2017 roku, za pośrednictwem PS4, ale tylko w Japonii. Następnie w 2018 roku dostała światową premierę, ale tylko na wyłączność PC. A następnie w 2019 roku zawitała na zachodzie, za pośrednictwem PS4. Początkowy plan zakładam, by temu wydaniu towarzyszył debiut na Nintendo Switch. Jednak na miesiąc przed premierą, wersja na Switcha została zamknięta przez „komplikacje deweloperskie”. I to był koniec dla gry, a przynajmniej tak myśleli fani. Dziś ogłoszono, że wersja na Switcha powraca i pojawi się 23 marca. Będzie kosztować 125,99 złotych, gdy zostanie wydane za pośrednictwem Nintendo eShop.

Opowieść o miłości i kryzysie. Dramatyczna powieść wizualna, w której Twoje wybory decydują o zakończeniu historii. W wielkim i tajemniczym świecie utkanym przez piękną grafikę i emocjonalną historię, stajesz się protagonistą i wykuwasz swoje własne przeznaczenie” – czytamy w oficjalnej notce prasowej o grze. 

Opis gry jest kontynuowany wchodząc w szczegóły fabularne: „Główny bohater, nieświadomy odkrycia na świecie nieznanego wirusa, cieszy się szczęśliwym szkolnym życiem z sześcioma pięknymi dziewczynami. Mało kto wiedział, że stanie się to czasem, który już nigdy nie powróci… W pierwszej połowie opowieści wspólna droga wypełniona jest scenami wydarzeń, które można nazwać uosobieniem gier wizualnych! Spędzają oni czas, ciesząc się takimi wydarzeniami jak impreza na basenie czy randka na imprezie.” 

 
Czy sprawdzicie tę grę, skoro w końcu się ukazała? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz