mario-kart-8-deluxe-official-booster-course-pass-wave-4-rele p7au.1280

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Aktualizacja Mario Kart 8 Deluxe potwierdza ile pojawi się nowych postaci w grze

Fani Mario Kart 8 Deluxe mają w końcu potwierdzenie, ile nowych postaci DLC pojawi się w grze dzięki pojawieniu się Wave 4 of the Booster Course Pass. Odkąd Birdo został ogłoszony jako nowa grywalna postać w zeszłym miesiącu, wielu spekulowało jakie inne nowe postacie, jeśli w ogóle, pojawią się w Mario Kart 8 Deluxe.


Po prawie czterech latach rozmyślania, czy więcej tras i postaci zostanie dodanych do Mario Kart 8 Deluxe ogłoszono, że Booster Course Pass doda do gry 48 nowych tras w przeciągu sześciu fal. Po tym jak na ostatnim Nintendo Direct pokazano, że Birdo pojawi się w Mario Kart 8 Deluxe wraz z nową trasą inspirowaną Yoshi’s Island.

Wraz z dzisiejszą premierą czwartej fali, został zaktualizowany ekran wyboru postaci. Pod Birdo znajduje się też pięć pustych slotów postaci, co potwierdza, że do Mario Kart 8 Deluxe zostanie dodanych co najmniej pięć nowych postaci. To podważa poprzedni wyciek postaci do Mario Kart 8 Deluxe, który wymieniał 14 różnych postaci jako DLX, w tym Dixie Kong, King Bomb-omb, Pauline czy Kamek. Z tylko pięcioma dostępnymi slotami na nowe postacie w aktualnej fali, wydaje się, że nie wszystkie te postacie zostaną dodana, chyba że zostanie jeszcze w późniejszym czasie ogłoszona inna forma DLC dla gry. 

Fani Mario Kart szybko zauważyli te puste sloty na postacie i udali się na media społecznościowe, aby spekulować, które postacie mogłyby zostać dodane. Społeczność liczy na pojawienie się w grze takich postaci jak: Funky Kong, R.O.B., Petey Piranha czy Diddy Kong. Wszystkie te postacie były wcześniej grywalne w poprzednich grach Mario Kart. 


Dzięki Booster Course Pass, Mario Kart 8 Deluxe jest teraz w podobnej pozycji w jakiej było Super Smash Bros. Ultimate. Smash Bros. zawierał prawie wszystkie postacie i etapy z poprzednich gier Super Smash Bros. Dzięki Booster Course Pass, Mario Kart 8 Deluxe może przyjąć podobną taktykę, zwłaszcza że Nintendo Switch Online + Expansion Pack i niedawny pakiet DLC, sprawiły, że nowe trasy są łatwo dostępne. 

Mario Kart 8 Deluxe jest dostępna na eShopie w cenie 249,80 zł, a Booster Course Pass jest w cenie 100 zł. 

Jak myślicie, jakie kolejne postacie zostaną dodane do gry? Podzielcie się swoimi spekulacjami w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz