000ERFLV8BWONAFB-C461

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp - być może wkrótce poznamy datę premiery.

Oryginalne Advance Wars zostało wydane w 2001 roku na Game Boy Advance. Ta turowa gra strategiczna była jedną z najbardziej cenionych gier przez ówczesnych krytyków. Jej głębia i pomysłowość sprawiły, że jest uważana za jedną z najlepszych gier wszechczasów. Dwa lata później na rynku ukazał się jej sequel. 


Fani z niecierpliwością czekali na Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp, remake tych dwóch gier który miał się ukazać na Nintendo Switch. Tytuł został opóźniony w marcu zeszłego roku z powodu wojny w Ukrainie. Od tego czasu było dość cicho o produkcji, podczas gdy raport finansowy Nintendo w listopadzie ujawnił datę wydania gry jako „TBA”. 

Remake gry dostało aktualizację swojej strony na Amazon Mexico and Canada, Walmart, Best Buy i EB Games. Aktualizacje szczegółów z pre-orderów sugeruje, że data wydania gry może zostać wkrótce ujawniona.


Pojawiają się głosy, że być może Nintendo przygotowuje Nintendo Direct, w którym pokaże więcej szczegółów o The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oraz ogłosi datę premiery Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp. Na remake przyjdzie w końcu czas, ponieważ wygląda na to, że Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp jest gotowe od jakiegoś czasu. W kwietniu ubiegłego roku ktoś nawet przez przypadek uzyskał wczesny dostęp do tytułu i grał w niego na swoim Switchu, ale Nintendo ostatecznie anulowało zakup i zwróciło graczowi pieniądze. 

Podczas gdy jeszcze nie znamy daty premiery Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp. Wiemy za to już, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało potwierdzone na 12 maja. Tak więc fani Nintendo powinni wypatrywać nadchodzące Nintendo Direct. 

Graliście kiedyś w Advance Wars? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz