unnamed

Właściciel zdjęcia: Lost in Cult

A Ty znasz się na grach?!

Choć tytuł brzmi jak jakaś próba rekrutacji i zmuszenia do pisania recenzji, tak news skupi się na czymś zupełnie innym. Odmiennym nieco od tego, o czym zwykle informujemy. Studio Lost in Cult we współpracy z mistrzami quizu z Did You Know Gaming (2,4 miliona subskrypcji na YouTube) wychodzą z ciekawą propozycją dla graczy.

Do You Know Gaming? to gra karciana, w której przetestowana zostanie nasza wiedza o naszej ulubionej elektronicznej rozrywce. W zestawie mają znajdować się 463 karty z oryginalnymi obrazkami, gdzie znajdziemy sporo podobieństw do naszych ulubieńców, jak i influencerów tego świata.

Dla wszystkich krzywiących się, że to niekoniecznie news o Nintendo to spieszę z prezentacją jednego z bossów, który w ogóle nie wygląda jak Ganon!
Card - Boss, Gammon
 


Przetestuj swoją wiedzę


Wraz z trzema znajomymi wybierzecie po jednej z 18 kart bohaterów. Każda ze swoimi statystykami zdrowia, pojemności ekwipunku, jak i umiejętnością specjalną.

Na swojej drodze napotkacie 100 kart potworów, kolejno udzielając odpowiedzi na kryjące się za nimi pytania. Gracz będący w trakcie walki dobierze trudność zagadki, do której przypisane będą zadane obrażenia. Po zadaniu odpowiedniej ilości punktów, potwór zostaje pokonany i trafia na cmentarz. Na zwycięzcę czekać będzie nagroda ze specjalnego decku 140 kart. W nim 4 artefakty, po zdobyciu których będziecie mogli przyzwać finalnego bossa (zapowiedzianych jest pięciu) i uciec z zagadkowego lochu.
unnamed
Twórcy nawiązali współpracę z developerami i twórcami z całego świata. Wraz z nimi do paczki dojdą dodatkowe karty specjalne, zależne od zakupionej wersji. Pierwsze 10 dostaną wszyscy, a kolejne będą dostępne tylko dla posiadaczy wersji Deluxe. Sam design pozostaje na razie tajemnicą, ale poniższy screen już pokazuje crossover z popularnym Cult of the Lamb.
unnamed (3)
Wygląda to intrygująco, choć zasady staną się pewnie bardziej klarowne po oficjalnej premierze gry. Oczywiście na ten moment trzeba się nastawić jedynie na angielską wersję językową. Preorder jest możliwy od teraz do 16 stycznia, a przewidziana wysyłka jest ustalona na czwarty kwartał przyszłego roku.

Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz